1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim V DOG29 krzaki i inne bugi po title update

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Yarkezy, Styczeń 9, 2012.

1. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Witajcie , potrzebuje pomocy ponieważ mam problem z updatem . Więc było to tak , że cisnąłem w gierke troche wbiłem jakiś 7-8 poziom i stwierdziłem ,że wgram jakiegoś patcha który "pomaga" grze (fixy itp.) . Więc wszystko fajnie pobrałem wrzuciłem na pena , wgrałem uruchomiłem gierke i pograłem na tym patchu , jednak stwierdziłem że jest więcej błędów jak na normalnym (brak "Ń" w menu , dziwnie sztuczna trawa czy dziwnie poruszające się zwierzęta w szczególnie smoki) . No więc usunąłem tego patcha z dysku i ku memu ździwieniu nie moge kontynuować gry ponieważ wyskakuje okno z informacją ,że musze zaktualizować gre na najnowszą wersje .... . I tutaj mam pytanie do was , co zrobić żeby dobrze zrobić ? ....

2. Lotnik421 Xbox One

3. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Przecież w temacie releasu masz dedykowane patche (TU 2 i 3), te z xbuc nie bedą dzialać odpowiednio.

Zapisałeś stan gry na wersji gry nowszej niż wcześniej, więc po usunięciu patcha gdy wersja gry "zdegradowała się", nie chce odczytać save.

SOFTWARE SUPPORT

Skyrim Title Update 2 PL (2.7MB)

Media-ID: | Download:
    49A1477A | Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
    60E970A7 | Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
    41E445EA | Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
    34F5B6C3 | Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
    67A8F227 | Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

tak, naprawia angielskie zwroty esberna.

Skyrim Title Update 3 PL (3,42MB)

Media-ID: | Download:
    49A1477A | Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
    60E970A7 | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41E445EA | Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
    34F5B6C3 | Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
    67A8F227 | Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

4. Yarkezy

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    DOG29 no sorry bardzo .... ale nie pisałbym postów gdybym nie przeleciał forum całego (oczywiście na twoim temacie z tymi TU byłem wiele razy ) i wgrałem "34F5B6C3" bo którym miałem własnie te błędy .... . No ale dzięki że chociaż ktoś się odezwał , spróbuje na innych ID i może będzie inaczej .

5. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gram na konsoli z Jtag i tu moje pytanie. Czy w FSD mam mieć zaznaczone oba patche że jako aktywne czy tylko ten najnowszy?

6. Yarkezy

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Myśląc logicznie to chyba ten najnowszy , chociaż nie wiem jak to jest na Jtagu . Zaznacz ten najnowszy i zobacz jak to chodzi ; ]

7. larwas

larwas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Katowice, Poland, Poland
    Witam! Mam pytanie i prosbe. Moge prosic o reuplod tych TU?A moje pytanie jest nastepujace: Jak wgrac te TU? Probowalem znalesc cos o tym ale nie moge;/
    mam wersje 34F5B6C3 i LT 3.0. Pozdrawiam!

8. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dołączam się do pytania ;)

9. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  10. larwas

larwas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Katowice, Poland, Poland
    Dzieki za poradnik:D wlasnie takiego szukalem:)
    Moge jeszcze prosic o reup TU?

11. Wasa

Wasa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Posiada ktoś title update 2 lub 3 do skrim PL MID:34F5B6C3 .Tamte linki co podał #Dog nie działają albo ja nie umiem je pobrać.Prosiłbym o Reupload plików na jakiś inny hosting(Netload lub inne).Z góry dzięki :biggrin:

12. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    przypomnin się jutro na pw do podeślę

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum