1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim zmiana języka

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Michas303, Styczeń 26, 2013.

1. Michas303

Michas303 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Pobrałem jakiś dziadowski obraz. Trzeba w nim zmienić w pliku skyrim.ini ( który jest w tym obrazie) język z niemieckiego na angielski. Jakiś typek dał instrukcję :

I can hardly change the language to English via Xbox Backup Creator.
    Now game is works fine.

Here is a quick tutorial for you :
    1. Download and open Xbox Backup Creator.
    2. Click "Image Tools" and "Image Browser" then select "skyrim.iso"
    3. Find "skyrim.ini" file and right click "extract"
    4. Go to extracted ini file and open in notepad or text editor.
    5. You're gonna see a languages like this.
    ;English
    German (This is the selected, because this don't have a ";" front of it)
    ;İtalian
    ;vs......
    6. For the select the language you want, just delete the ";" and add ";" the previous selected. Like this :
    English (Now this is the selected)
    ;German
    ;Italian
    ;French..............
    7. Save the .ini file and go back to XboxBC...
    Open "skyrim.iso" and find "skyrim.ini" file again.
    Right click on it and select "inject" then open the new "skyrim.ini" file you've created.
    8. Run through Abgx360 again & done...

No więc w Deamon Tools 'zamocowałem' ten obraz, otwieram XBC i tak dalej. Wypakowuje ten plik Skyrim.ini, zmieniam w nim co trzeba i teraz jest problem... Otóż nie wiem jak go wsadzić z powrotem. Nie ma żadnego przycisku ''inject''. Pomożecie ?

@Edit

Chciałem to przekonwertować do formatu .xex ale nie idzie. To samo co z abgxem :/

@Edit 2

Problem naprawiony.. Po prostu trzeba było usunąć chińskie znaczki z nazwy folderu w którym był obraz :chuncky:

Wczytywanie...

Poleć forum