1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

skyrim

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pave5, Luty 6, 2013.

1. pave5

pave5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, otóż mam problem wypalam grę skyrim(wersję po polsku) zwykłą nagrywarką płyta nagrywa się w 100% ale podczas weryfikacji wywala jakiś błąd. Próbowałem również bez weryfikacji ale efekt był dokładnie ten sam po włożeniu płyty do konsoli podczas próby instalacji płyta się zakręci ale po chwili staje i pokazuje komunikat że płyta brudna lub zarysowana, ale jak próbuję grać z płyty to wyświetla się logo skyrima ale po 3-4 sekundach znów ten komunikat. ludzie w necie pisali(również na tym forum) ze gra działa normalnie (wypalona zwykłą nagrywarką). proszę o pomoc bo sam nie poradzę sobie z tym problemem a zależy mi na tej grze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeżeli gra uruchamiana z płyty nie działa to znaczy, że źle się nagrała. Skyrima w wersji PL na xbox360 na chwilę obecną nie zainstalujesz na dysku konsoli, jedynie gra uruchamia się z płyty.

Wczytywanie...

Poleć forum