1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skyrim

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez HajdeFiniszyn, Listopad 17, 2013.

1. HajdeFiniszyn

HajdeFiniszyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prosto z mostu. Moja wersja gry nie jest do końca oryginalna ;) Chodzi mi o bugi, a wiadomo na konsoli nie można uruchomić konsoli :D. I tu nadchodzi pytanie, czy da się zainstalować jakiegoś patcha? Bez konieczności logowania się na xbox live oczywiście...

2. Lotnik421 Xbox One

3. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Mówisz o jakichś konkretnych bugach? Ja nic poważniejszego nie znalazłem a trochę gram. Poza jednym w Folgunthur gdzie straciłem chyba 2 godziny bo nie działał łańcuch od kraty przed wyjściem na zewnątrz. Gdy juz myślałem że porażka na całego bo nadpisywałem save'y i nie było ratunku, zresetowałem konsolę i już było wszystko w porządku. A może chodzi Ci o mody?

No i oczywiste że TU10 to podstawa.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum