1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słaba jakość obrazu po podpięciu konsoli do monitora

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Polypso, Sierpień 31, 2011.

1. Polypso

Polypso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

podpiąłem swoje Xpudło do monitora (Flatron L207WTP) za pomocą kabla VGA.

Jakość obrazu jest dużo gorsza niż na telewizorze.

Przy ustawieniu rozdzielczości zalecanej przez monitor (1680 na 1050 pikseli) litery i inne elementy grafiki są jakby rozdwojone ale jakość jest znacznie lepsza niż przy ustawieniu najniższej rozdzielczości (tylko przy takiej wszystko widać normalnie ale obraz ma słabą jakość).

Czy da się zrobić coś by obraz był lepszej jakości?

Czy ten problem jest spowodowany monitorem, kablem czy po prostu przez wejście analogowe nie da się uzyskać lepszych efektów?

Proszę o pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. cosmicstudio

cosmicstudio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Model tego monitora jest jak najbardziej OK, kumpel ma identyczny i nie zauważyłem u niego żadnych zniekształceń. Jak dobrze widziałem to z tyłu monitora masz dwa wejścia dsub, spróbuj kabel wpiąć pod drugie wejście jeśli to nie pomoże najprawdopodobniej będzie to wina kabla.

4. KamiLLLLCR7

KamiLLLLCR7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak kupiłeś kabel na allegro za 10 zł to wina kabla. (ja kupiłem za 10 zł i jest dobra grafa :D szczęśliwy los) a jak kupiłeś kabel za ponad 100 zł to wina monitora. Jak chcesz mieć dobrą grafe to podepnij xboxa pod tv z hdmi.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Musisz miec bigbena lub m$, inne kble na monitorach tak wlasne dzialaja

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

6. Kacpers

Kacpers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sandomierz
    A nie możesz podłączyć HDMI->DVI?.

7. RafanoCK

RafanoCK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    CK
    Tak można np tu masz taki kable HIT PRZEWÓD HDM I - DVI-D 2m VIVANCO 100zł GRATIS (1780305168) - Aukcje internetowe Allegro ale głos ci nie wyjdzie. Musisz jeszcze kupić do dźwięku przejściówkę np. podłączasz ten kabel co ci wysłałem do konsoli i do monitora, a u góry jeszcze ten VGA(tylko będziesz musiał trochę tego plastiku zeskrobać bo ci się 2 kable nie zmieszczą w xboxie) i jak masz przejściówkę to zmienia ci wejście na głośniki. Jeśli coś źle napisałem proszę mnie poprawić.

Wczytywanie...

Poleć forum