Słaba jakość obrazu po podpięciu konsoli do monitora

Polypso

Świeżak
Świeżak
Witam,

podpiąłem swoje Xpudło do monitora (Flatron L207WTP) za pomocą kabla VGA.

Jakość obrazu jest dużo gorsza niż na telewizorze.

Przy ustawieniu rozdzielczości zalecanej przez monitor (1680 na 1050 pikseli) litery i inne elementy grafiki są jakby rozdwojone ale jakość jest znacznie lepsza niż przy ustawieniu najniższej rozdzielczości (tylko przy takiej wszystko widać normalnie ale obraz ma słabą jakość).

Czy da się zrobić coś by obraz był lepszej jakości?

Czy ten problem jest spowodowany monitorem, kablem czy po prostu przez wejście analogowe nie da się uzyskać lepszych efektów?

Proszę o pomoc!
 

cosmicstudio

Użytkownik
Użytkownik
Model tego monitora jest jak najbardziej OK, kumpel ma identyczny i nie zauważyłem u niego żadnych zniekształceń. Jak dobrze widziałem to z tyłu monitora masz dwa wejścia dsub, spróbuj kabel wpiąć pod drugie wejście jeśli to nie pomoże najprawdopodobniej będzie to wina kabla.
 

KamiLLLLCR7

Użytkownik
Użytkownik
jak kupiłeś kabel na allegro za 10 zł to wina kabla. (ja kupiłem za 10 zł i jest dobra grafa :D szczęśliwy los) a jak kupiłeś kabel za ponad 100 zł to wina monitora. Jak chcesz mieć dobrą grafe to podepnij xboxa pod tv z hdmi.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Musisz miec bigbena lub m$, inne kble na monitorach tak wlasne dzialaja

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

Kacpers

Użytkownik
Użytkownik
A nie możesz podłączyć HDMI->DVI?.
 

RafanoCK

Użytkownik
Użytkownik
Tak można np tu masz taki kable HIT PRZEWÓD HDM I - DVI-D 2m VIVANCO 100zł GRATIS (1780305168) - Aukcje internetowe Allegro ale głos ci nie wyjdzie. Musisz jeszcze kupić do dźwięku przejściówkę np. podłączasz ten kabel co ci wysłałem do konsoli i do monitora, a u góry jeszcze ten VGA(tylko będziesz musiał trochę tego plastiku zeskrobać bo ci się 2 kable nie zmieszczą w xboxie) i jak masz przejściówkę to zmienia ci wejście na głośniki. Jeśli coś źle napisałem proszę mnie poprawić.
 

Do góry Bottom