1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słaba jakość tekstur w GoW 2

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez TiNeX, Grudzień 3, 2008.

1. TiNeX

TiNeX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem jeśli można tak to nazwać z teksturami w GoW 2. Otóż są one momentami bardzo słabej jakości a także często doczytują się. Wcześniej aby temu zapobiec zainstalowałem ją na dysku twardym, jednak i to nie pomogło. Zatem:

- Jest to winna gry;
    - Czy też może ustawienia kolorów HDMI;
    - Bądź dlatego że używam rozdzielacza kabla HDMI (XBOX i DVD)?

PzDr

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jest to wina napędu ,po prostu czasem nie wyrabia i najpierw doczytuje duże obiekty jak ściany ,budynki itp. a dopiero potem "tapetę" na nie... stań chwilę w miejscu a zobaczysz ,że wszystko się doładuje.

4. Termos

Termos Guest

U mnie zdarza się to rzadko i trwa chwilunię. Nic nie poradzisz, musisz odczekać aż doczyta. W "jedynce" miałem to samo

5. TiNeX

TiNeX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Eh, coś takiego nie powinno się zdarzyć po nagraniu gry na dysk ale cóż... dzięki za odpowiedzi.

6. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To nie tylko wina prędkości odczytu z HDD czy DVD... Jednak X ma tylko 512Ramu, który niestety nie pomieści w sobie aż tylu tekstur w najwyższej jakości, najnowszegry na PC potrzebują aż 4gb żeby coś pokazać :) Xbox i tak sobie dzielnie radzi i na pewno nieraz was zaskakuje pięknymi widokami :) Lepsze "poprawianie" tekstur niż spadek płynności animacji

7. Domson

Domson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a mi wlasnie wszystko elegancko chodzi oprucz plynnosci... nie ma jej w gole za kazdym razem szarpie obraz...

Wczytywanie...

Poleć forum