1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słabe oceny dla Resident Evil: Operation Raccoon City? A po co? A dlaczego?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Marzec 22, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Twórcy Resident Evil: Operation Raccoon City nie rozumieją, dlaczego ich tytuł spotkał się z tak chłodnym przyjęciem ze strony recenzentów.

Slant Six Games, studio odpowiedzialne za najnowszego Residenta, jest wyraźnie zaskoczone tym, że ich świeżynka zbiera w internecie tak słabe oceny. Recenzji Resident Evil: Operation Raccoon City przybywa i na tę chwilę gra "może się pochwalić" ledwie dostatecznymi notami w serwisie Metacritic - 49 i 54 punkty odpowiednio na PS3 i Xboksa 360. W stustopniowej skali, oczywiście.

Resident Evil: Operation Raccoon City dostaje po łapach m.in za słabe AI, byle jaki gameplay, brak klimatu czy szereg błędów natury technicznej. Ale to nie powstrzymuje twórców gry przed twierdzeniem, iż... kompletnie nie rozumieją, skąd recenzenci wytrzasnęli tak niskie noty dla ich tytułu.

Swoje zdziwienie podkreślają na Twitterze, gdzie (co zresztą ciekawe) wyjątkowo chętnie odpowiadają tym fanom, którzy podobnie jak oni nie podzielają opinii recenzentów. Jeden z komentujących, Kyle, dobrze się bawił przy Resident Evil: ORC, dlatego był mocno zaskoczony negatywnymi recenzjami. Co na to Slant Six Games?

Oby na ogólnym zdziwieniu się skończyło, bo wizja, w której Slant Six Games poucza (lub co gorsza - pozywa) recenzentów byłaby śmiechem przez łzy. Coś podobnego przerabialiśmy w ostatnim czasie na własnym podwórku. A Wy po której stronie barykady się opowiadacie? Czy z Resident Evil: Operation Raccoon City faktycznie jest aż tak źle, czy może recenzenci dali plamę objeżdżając grę, która w ogólnym rozrachunku nie jest wcale taka niedopracowana?

źródło : •• Słabe oceny dla Resident Evil: Operation Raccoon City? A po co? A dlaczego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    A ja tam od razu wiedziałem że ta gra będzie taka sobie.
    Podoba mi się to w jaki sposób twórcy podchodzą do otrzymanych ocen :D

4. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    bo gra jest do pupy.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1069
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    3/10 takie gowno, co nie powinno miec premiery, jeszcze wydane pl żałosne. 70%gier arcade lepiej zrobione
    Słabe ai, wywalanie pół magazynka, slaa grafika, brak co-op na splicie, brak gry po lan, krótka- chociaż to nawet na plus
    Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
  7. dziubekLDZ

dziubekLDZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    czy tylko ja mam takie wrazenie czy wszystkie gry ostani powielaja tryb hordy w gow-a? niby wszystko fajnie, gdyby byl to jeden z trybow gry nowego rezola a nie osobna gra. bieda !!

8. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
  9. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    binary domain było 100razy lepsze gra robiona na szybko (słaba grafa,błędy w grze i ai nie dopracowane ,nawet min nie widzą tylko lecą prosto przez nie,gra ma spadek klatek ciekawe czemu jak ma nie specjalną grafike .questy misje nudne, o tej tematyce i seri można było zrobić dobrą gre nawet pl jej nie ratuje

10. jarek9292

jarek9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    dla mnie 2/10 szkoda płyty

11. HantezaPL

HantezaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    szkoda płyty, bardziej przypomina GOW niż RE.

12. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Weź mnie chłopie nie rozsmieszaj :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum