1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słabsza sprzedaż CoD: Black Ops II

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Listopad 26, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Call of Duty: Black Ops II zaczęło z wysokiego C, zgarniając przez pierwsze 24 godziny od premiery rekordowe 500 milionów dolców. Jak się jednak okazuje, sprzedaż produkcji Treyarch troszkę siadła, w związku z czym w ciągu tygodnia od premiery rozeszło się prawie 2,3 mln egzemplarzy mniej niż zeszłorocznego Call of Duty: Modern Warfare 3.

Jak donosi serwis VGChartz, najnowszy shooter Activision sprzedał się przez tydzień o dokładnie 2,23 mln sztuk mniej niż hit Infinity Ward rok wcześniej. Przez pierwsze siedem dni od debiutu Black Ops II zakupiło 11,22 mln graczy, podczas gdy Modern Warfare 3 przez tydzień znalazło 13,45 mln właścicieli. Dobra wiadomość to z pewnością słaba sprzedaż Call of Duty: Black Ops - Declassified na PlayStation Vita. Dotychczas w posiadanie tego crapa weszło 118,61 tys. osób. No i git.

źródło : Słabsza sprzedaż CoD: Black Ops II | PPE.PL - Portal PSX Extreme

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    jak będzie spadać sprzedaż = zmiany

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Zmiany = Marny koniec serii Call of Duty.

2 użytkowników lubi ten post.
  5. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja teraz przechodzę singla i rzeczywiście dodali kilka nowych, ciekawych funkcji (wybieranie broni przed misją, dowodzenie kilkoma jednostkami na raz w niektórych misjach) jednak jakoś nie trafia do mnie ta część. Multi z gameplaów (bo osobiście jeszcze nie grałem) jakoś mi się nie podoba a przynajmniej bardziej mi się podobało w poprzednich częściach.

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ludzie muszą najpierw sie przekonać że Black Ops II to o wiele bardziej udana produkcja od MW3. W MW3 pokładano ogromne nadzieje a nie było bajkowo, tutaj jest inaczej.

7. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Słabsza sprzedaż CoD: Black Ops II

dziwią się jak gdzie nie gdzie za 250zl gra jest.. na szczęście moją kopie kupiłem w euro za 199 z dlc

ZaTapatalkOwane z Samsung Galaxy Y

8. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    gra jest slaba. niewiele lepsza niz MoH. zawiodlem sie na obu tytulach. szkoda. fail tej jesieni.

9. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ci co mieli kupić pewnie odpuścili, bo takie rzeczy jak lag compensation psują całkowicie rozgrywkę. Można się z tego śmiać, ale te ułamki sekund dają OGROMNĄ przewagę na Multiplayerze i szczerze wątpię, że to zmienią, bo było to od początku zakładane i wprowadzone do gry, niejako by "umożliwić" granie ludziom ze słabszym internetem. Co z tego wyszło? Wszyscy widzą, co widać po sprzedaży.

Ogólnie strasznie się zawiodłem i na Black Opsie 2, i na Warfighterze. Zostanę jednak przy Battlefieldzie 3, starym Black Opsie i MW3...

1 osoba to lubi.
  10. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Mnie akurat single pozytywnie zadziwil :) bardzo fajna kampania jestem dopiero na 2 misji ( nie przechodze gry na chama :p ) a juz jestem pod wrazeniem :D

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Heh czego oczekiwać po takim "cudnym" Multiku..

12. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co znaczy muszą? Jak dla mnie to właśnie MW3 jest bardziej udane od BO2. Do póki nie poprawią połączenia to ja nie widzę sensu w tą grę grać. Grając z drużyną wolałem spędzać 10 minut w lobby ale potem czerpać przyjemność z gry niż teraz denerwować się tym, że strzelając do gościa pierwszy praktycznie zawsze ginę.

Kolejna sprawa to przeciwnicy którzy biegają na palcach. Nie słychać ich w cale, a perk czujność raz działa a raz nie...

Także nie próbuj przekonywać ludzi, która część jest bardziej udana, ponieważ każdy kto zagrał w obie sam wyrobi sobie zdanie która jest lepsza.

13. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    To że póki co mamy lag compensation to inna sprawa. Do MW3 wyszła masa łatek, a do BO II jeszcze nie było ŻADNEJ, dlatego powinno sie odczekać troche czasu. Jeśli poprawią tego laga to wg. mnie Black Ops II będzie wymiatał, jeden z najlepszych multiplayerów.

14. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Gdzieś czytałem że wyszedł patch który miał naprawić te lagi. Na prawdę to jest nie do zniesienia.. mało pada nie rozniosłem ;/
    Czyli co? To co przeczytałem to ściema? Nie chce golda wklepywać żeby tylko to sprawdzić i się zdenerwować :p

15. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Wczoraj grałem 2 rundki to żadnego patcha do pobrania nie było.. Nie wiem jak dzisiaj

1 osoba to lubi.
  16. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Czy kogoś to dziwi? Rewolucji w grach nie ma BF3 pokazał jakiś poziom, wprowadził duże mapy, nowe pojazdy, świetne tryby..... Gdybym miał wybrać, wolałbym samą podstawkę do BF3 niż BO 2 + Season Pass. I proszę, nie hejtujcie, to tylko moja opinia.

17. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Była jedna mała łatka z tydzień temu ale moim zdaniem ona właśnie popsuła nie naprawiła te lagi. Od premiery grało mi się dobrze a tu nagle... no cóż trzeba czekać na patcha. Do medala nie było nic poprawione od premiery poza pierwszym updatem który w ogóle sprawił ze gra działała :D trzeba czekać aż to naprawią miejmy nadzieję wcześniej niż później.

18. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    I tak pobili już rekord...

19. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Mi tylko czasami dokuczaja te lagi , trzeba dobrze trafic na lobby ;d

20. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    O ile ja wiem, to Black Ops II ma tą tzw. "technologię" Hot fix, że ściąga tak jakby aktualizację automatycznie łącząc się z serwerami. Ale i tak chyba tego nie poprawią w ten sposób. Myślę, że patch 400 MB mógłby to spokojnie naprawić ;)

21. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Może z grudniowym pierwszym DLC będzie jakaś większa łatka.

Wczytywanie...

Poleć forum