1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słaby dźwięk wychodzący

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez theRav, Sierpień 6, 2012.

1. theRav

theRav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódź
    Czołem.

Mam pewien problem z głośnością na mojej konsoli. Konkretnie - dźwięk wychodzący jest cichy, ok. 50% przy ustawieniu na full.

Z początku myślałem że tak już musi być, że jest to już maximum a ja jestem głuchy. Po jakimś czasie dowiedziałem się, że słuchawki których używam, przy ustawieniu na max są tak głośne że można od nich ogłuchnąć. Coś w rodzaju "w MW3 słychać gościa z martwą ciszą, a jak przeleci stealth bomber to jesteś głuchy do końca życia". Druga sprawa jest taka, że jak odpalam trailery, albo filmiki na YT to muszę ściszać słuchawki do 50% bo od ustawienia 100% słuchawki mogą robić za głośniki stacjonarne, są tak głośne.
    W "preferencjach", głośność mowy oraz głośność gry mam ustawione na 10/10, w grze max, w ustawieniach systemu dźwięk 5.1.

Obecnie przy ustawieniu 100% w grze muszę się wsłuchiwać żeby usłyszeć kroki wrogów bez martwej ciszy, a stealth bomber mi nie straszny.

Słuchawki jakich używam to Astro A40 + MixAmp PRO podłączone do konsoli xbox slim wejściem optycznym. Konsolę mam podłączoną do monitora kablem VGA HD

Od kabla VGA odchodzą jeszcze dwa wyjścia analogowe (czerwone i białe) które są cały czas "aktywne", przy podłączeniu do nich innych słuchawek (w tym samym momencie co te z kabla optycznego), głos wychodzi i tu i tu. Może xbox sobie jakoś dzieli ten dźwięk? To jedyna myśl jaka przychodzi mi do głowy.

Z góry dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum