1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słaby Laser Czy Coś Innego ? ( TEMAT ZAMKNIETY )

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Nafta-Katowice, Wrzesień 25, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    Witam Mam Problem.......

Kupilem xboxa "premium" uzywanego przerobionego "iXtreme 1.4"
    Data produkcji xboxa to - 07.09.2006
    Napęd - Hitachi-LG GDR-3120L
    Moja Nagrywarka - Hitachi-LG HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H22L
    Płytki na jakie nagrywam gry - Verbatim DVD+R DL 2.4x 8.5gb

i teraz tak konsole kupilem z jakies pol roku temu wszystko dzialalo ladnie zadnych problemow...
    teraz jak nagrywam gry (predkoscia 2.4x) to albo nie dogrywaja sie tekstury w grach albo zaczna jakos zamulac i potem slynny problem ze sciereczka ("Ściereczka" ale to tylko w ALONE IN THE DARK jak dojde do pewnego miejsca) i jeszcze mialem jeden problem z fifa 2008 ktora kupilem na gieldzie tez z jakies 3 miechy temu i pogralem jakies 15 minut to konsola sie wieszała nie wiem od czego a jak wlaczylem drugi raz fife to moglem grac godzinami i tak bylo roznie a teraz niedawno jakis tydzien temu wyskoczyl mi blad ze sciereczka wylaczylem konsole jeszcze raz wlaczylem i juz xbox nie widzi plyty ;/ czyli fifka do kosza (inne gry chodzą bez zarzutu) i teraz nie wiem od czego to zalezy.... czy poprostu isc gdzies laser dac do czyszczenia czy zeby mi go gdzies podkrecili

p.s mam podlaczonego xboxa do internetu itd... gdy załączam gre wyskakuje komunikat ze odłączono od USŁUGI XBOX LIVE czy cos takiego czyli calkowicie od internetu i wyskakuje mi okienko czy chce aktualizowac gre czy nie... oco w tym chodzi i czemu co wlacze gre to sie internet odłącza od xboxa... wkoncu mozna grac na ixtreme 1.4 na xboxie live na lewusach

prosze o pomoc
    z gory dziekuje :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Odp: Słaby Laser Czy Coś Innego ?

Mogla ci nagrywara sie juz przepalic (zuzyc) .Najlepiej włoz jakis oryginal i poprostu graj - jak oryginał nie ma rys i wyskoczy komunikat o szmacie , to laser.

4. Nafta-Katowice

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland

nie nagrywara napewno jest dobra... wydaje mi sie ze to juz laser pada... wkoncu juz ten naped w tym xboxie ma dobre 2 lata....

teraz go niby podkrecilem tak jak bylo napisane w poradniku i wyczyscilem ale teraz jest gorzej niz bylo... wiec nie wiem czy laser nowy czy co ;/

5. Piri

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Pytanie retoryczne - jaka ciecza czysciles soczewke ? Spirytem ?

6. Nafta-Katowice

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland

tak... ale wsadzilem giere gdzie w pewnym momencie wyskakiwalo o brudnej plytce teraz za to nie wyskakuje ... ale w innych grach naped mieli mieli i tekstury sie dlugo wgrywaja ;////

7. Piri

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

To jak wyczysciles spirytem to sie nie dziw ze ci laser padl . Radze juz kupic nowy - a temat zamknac .

A oto moja rada na zycie - radze wszystko dokladnie czytac !!!

8. Nafta-Katowice

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland

w sumie tak czy siak był juz padnięty wiec nowy kupie :)

dzieki za pomoc

TEMAT DO ZAMKNIECIA

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum