1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słaby obraz na telewizorze, w porównaniu z obrazem z monitora (GTA V)

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez Adam Sz, Grudzień 30, 2013.

1. Adam Sz

Adam Sz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Piszę, ponieważ jedna rzecz mnie męczy od pewnego czasu. Otóż, grając w GTA V na moim telewizorze (PHILIPS 42PFL3207H FULL HD 100Hz) muszę się zmagać z brzydką jakością obrazu, krawędzie są bardzo poszarpane, obraz nie jest gładki. Dla porównania - gdy podłączyłem konsolę do mojego starego monitora LCD Philips (17 cali) obraz jest znacznie lepszy. Telewizor nie jest zły, gdyż podczas oglądania filmów w jakości blu-ray obraz jest przepiękny. Czy wiecie w czym może tkwić problem? Z góry dziękuję za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kobek66

kobek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Jakim kablem podłączałeś do tv?

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Troszkę za mało nam napisałeś.

Ustawienia obrazu w konsoli zmieniałeś?
    Być może działasz na niższej rozdzielczości niż powinieneś.

Nawiązując do tego co @up, zmień kabel.

5. Adam Sz

Adam Sz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam ustawione na 1080p, próbowałem też na 720p, ale w obu przypadkach obraz jest znacznie gorszy niż na monitorze. Oczywiście konsolę mam podpiętą kablem HDMI, używając tego samego kabla przy odtwarzaczu blu-ray obraz jest wyśmienity. Nie wiem co jest grane...

6. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbuj pobawić się ustawieniami obrazu, zawsze być może jakiś "lepszy efekt" uda się uzyskać.
    PS. Z jakiej odległości patrzysz na ekran?

Wczytywanie...

Poleć forum