1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słaby obraz - Sharp LC-37X20E na HDMI

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Soldier_85, Marzec 27, 2009.

1. Soldier_85

Soldier_85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Jestem nowy na forum i chciałbym prosić o pomoc. Kwestia jest tego typu, że niedawno wróciłem z Anglii gdzie kupiłem X360 wraz z TV jak w temacie, podpięte przez HDMI działało cudownie. Podpiąłem to u siebie w Polsce i zauważyłem pogorszenie jakości wyświetlanego obrazu na TV. Czy wie ktoś może czym może to być spowodowane?

Za wszelką pomoc i sugestie z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Soldier_85

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    ale czy stwierdziles to po jakiejs grze czy odrazu po wlaczeniu konsoli?

4. Soldier_85

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W grach

Jak również w menu głównym, głównie co zauważyłem to że obraz zrobił się jakiś bardziej kwadratowy, wcześniej był bardziej gładki, jak również dziwne białe konturki wokół różnych obiektów.

5. xpudlo360

xpudlo360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TORUŃ
    musisz wrócić do Anglii

6. Soldier_85

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Za takie sugestie to raczej podziekuję... tam teraz kryzys i nie usmiecha mi sie tam wracać

EDIT:
    Już po sprawie, zaraz po przyjeździe musiałem wyjść, mój brat rozpakował, podłączył i bawił się tym wszystkim, przestawił mi 'tryb AV' na standardowy, przestawiłem z powrotem na 'GRA' i działa jak wcześniej, wątek zamknięty.

Wczytywanie...

Poleć forum