1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słaby pierwszy kwartał Ubisoft; Splinter Cell: Conviction się spóźni

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez igorro, Lipiec 27, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ubisoft ujawnił dane dotyczące sprzedaży swoich gier w pierwszym kwartale trwającego roku fiskalnego (marzec-czerwiec 2009), a przy okazji poinformował, że kilka głośnych tytułów zawita do sklepów później, niż zakładano.
    Plany Ubisoftu na najbliższą przyszłość nie rysują się wesoło: najważniejszym przesunięciem jest nowa część przygód Sama Fishera – Splinter Cell: Conviction początkowo miał zadebiutować w trzecim kwartale trwającego roku fiskalnego, czyli mówiąc „po ludzku” między październikiem a grudniem 2009. Tymczasem teraz jego premiera została ustalona na czwarty kwartał, czyli na okres między styczniem a marcem 2010. W tym samym czasie pojawić się ma Red Steel 2 na Nintendo Wii, który również miał mieć swą premierę przed Gwiazdką. Obsuwę zaliczą również dwa inne głośne tytuły: I Am Alive oraz nowy Ghost Recon – mówiło się, że miały zadebiutować na początku 2010 roku, tymczasem teraz należy się spodziewać ich w kolejnym roku fiskalnym (marzec 2010 – luty 2011), bez konkretnego wskazania na kwartał.
    Wszystkie te informacje pochodzą ze skróconej wersji raportu finansowego, jaką francuski gigant opublikował na swojej stronie internetowej. Czytamy w nim, że sprzedaż tytułów firmy w okresie trzech wiosennych miesięcy dała rezultat w wysokości 83 milionów Euro (o 12 milionów niższy, niż oczekiwano), podczas gdy analogiczny okres sprzed roku wyniósł 169 milionów Euro. Spadek spowodowany był słabą sprzedażą gier na Nintendo DS w Europie i USA, gorszymi wynikami sprzedaży starszych tytułów firmy na Xboksa 360 i PlayStation 3, a także generalnie nie najlepszą kondycją rynku. Należy jednak pamiętać, że jedyne duże premiery z tego okresu to nasz Call of Juarez: Więzy Krwi i nowa odsłona serii Anno.
    Czy te przetasowania sprawią, że tegoroczna kondycja Ubisoftu się poprawi? Wygląda na to, że Assassin’s Creed II (o przesunięciu listopadowej daty premiery nie wspomniano) mógł stanowić za dużą przedświąteczną konkurencję dla piątego Splinter Cella, a pozostałe tytuły mają wzmocnić przyszły rok rozliczeniowy (czyżby brakło innych oczekiwanych gier?). O słuszności tego posunięcia przekonamy się za kilka(naście) miesięcy.

Słaby pierwszy kwartał Ubisoft; Splinter Cell: Conviction się spóŸni | Wiadomoœć 2009-07-27 19:10:00 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Trochę lipa. Ale można poczekać.

4. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czytalem to juz...plakac mi sie chce :p, oczywiscie zartuje hehe szkoda bo na Conviction czekam bardziej niz na Asssassins Creed 2

5. TaZz639

TaZz639 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Według mnie to dobrze, że przesunęli premierę Splintera, bo po co ma być konkurencja, a tak oba tytuły będą świetne(mam nadzieję)

6. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja bym wolał żeby Asassina przesuneli:p Juz się cieszyłem ze po tylu latach czekania wreszcie sobie zagram a tu klops trzeba czekać jeszcze dłużej.

7. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Właśnie przed chwilą zobaczyłem tę wiadomość :( Jak tak dalej pójdzie, Splinter Cell: Conviction wkrótce stanie się nowym DN:Forever...

8. arturwiecki

arturwiecki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    kosmos
    tazz639 co ty chłopie piszesz to jest najlepsza gra sam fisher wymiata jak dla mnie jest ktoś zemną ja bynajmniej jestem zawiedziony w co grać Prototype a może Damnation dajcie spokuj ale wmawiam sobie przecież to sezon letni Będzie dobże

9. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Trzeba być cierpliwym a cierpliwość się opłaca

10. Komariu

Komariu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ile gierek będzie w 2010 to aż miło.Dużo premier przesuwanych i jeszcze dużo zapowiedzianych na 2010r.Jednym zdaniem będzie w co grać.

11. arturwiecki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    kosmos
    W hu.. mnie szczyka z tego powodu że jesteś zadowolony z przesuwanych premier ile ty masz lat chłopie

12. Komariu

Komariu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja się nie ciesze, tylko po prostu pisze że dużo gierek będzie w 2010 roku.
    Trochę szkoda że w niektórych grach zmienili termin wydania, ale ważne że wyjdą.I się tak nie oburzaj kur**a

13. arturwiecki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    kosmos
    niedziw się gier jak na lekarstwo k....

14. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Szkoda , że nie zobaczymy nowego Splinter Cella w tym roku . Tak się na niego napaliłem , a tu lipa . 2010 Rok zapowiada się naprawdę bd. dobrze

SC : Conviction
    Crysis 2
    Max Payne 3
    Bioshock 2

I wiele innych dobrych gier.

Będzie w co grać : )

15. lewapkon

lewapkon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    @up
    Zapomniałeś o Gears of War 3 i Halo: ODST

@topic
    Ja także miałem nadzieję na nowego SC w tym roku, ale niestety czasem się tak zdarza. Jeżeli nie przesuną premiery AC 2 to do premiery Splinter Cella będzie sie grało w AC 2.

16. MiSzCzU

MiSzCzU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiem dlaczego jak zapowiadają grę to podają datę premiery, przecież teraz każda gra spóźnia się o 3-4 miesiące. Tylko ludziom nadzieję robią a potem gra traci w oczach konsumenta (albo zyskuje ;))

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum