Sleeping Dogs (2012) XBOX360-P2P/SWE

dawidek295

Xbox One
Xbox One
wszystko normalnie tyllko
w write
1 5 i od 8 wszystko zaznaczone
a jaki masz napęd ihas??
albo pada ci naped w konsoli
 

kusiu

Użytkownik
Użytkownik
wszystko normalnie tyllko
w write
1 5 i od 8 wszystko zaznaczone
a jaki masz napęd ihas??
albo pada ci naped w konsoli
iHAS 524 B fimware masz od c4eva wgrane pod verbatimy? Jaka predkosc
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
mam pod verbatimy mk001 003 platinium esperanza maxell
jest na forum poradnik jak to zrobić nagrywam x2,4
 

LauraR

Dziewczyna
Dziewczyna
Mam jeszcze pytanie do tej wersji. Radio w aucie pojawia się jakoś później w grze ? U mnie muzyki nie słychać, tzn mogę zmieniać stacje radiowe krzyżakiem i u góry pojawia się nazwa stacji i utworu, ale muzyki nie słychać. Jakiś bug czy coś się mogło źle nagrać ?
 

ziutek7

Świeżak
Świeżak
skąd ją bierzecie, jak nie ma tu linków !?
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Mam jeszcze pytanie do tej wersji. Radio w aucie pojawia się jakoś później w grze ? U mnie muzyki nie słychać, tzn mogę zmieniać stacje radiowe krzyżakiem i u góry pojawia się nazwa stacji i utworu, ale muzyki nie słychać. Jakiś bug czy coś się mogło źle nagrać ?
też to zauważyłem czasem to działa czasem nie jest lag 3skeundowy ale to jest problem każdej wersji nawet sklepowej juz o tym pisano SE poprawią to pewnie
 

MrDudi

Użytkownik
Użytkownik
wgrałem topologie pod lt 2.0 , nagrane zwykłą nagrywarką na stacjonarce na verbatima (na lapku wolałem nie ryzykować). w konsoli ofkors lt 2.0 . gra zainstalowała się na hdd i uruchamia się i działa bez problemu. przy uruchamianiu oczywiście "trick z mp3" (mam zgraną płytę audio na hdd to nie muszę bawić się z pendrivami i muza zawsze pod ręką)
 

LauraR

Dziewczyna
Dziewczyna
też to zauważyłem czasem to działa czasem nie jest lag 3skeundowy ale to jest problem każdej wersji nawet sklepowej juz o tym pisano SE poprawią to pewnie
Trochę źle wyraziłam co miałam na myśli. Nie chodzi o to ze muzyka z radia pojawia się z opóźnieniem, tylko w ogóle jej nie słychać. Tak samo w misji gdzie mamy zaśpiewać karaoke, minigierka się włącza, widać słowa piosenki , ale dźwięku nie ma. Wszystkie inne odgłosy na ulicy czy dialogi są ok. Wie ktoś o co może chodzić ?
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Małe pytanko: można grać na XBL na tej kopii, zważywszy na to, że nie została jeszcze zweryfikowana w bazie danych agbx360? ; )
 

lubie cycki

Użytkownik
Użytkownik
Nie graj lepiej. Lepiej poczekać.

U mnie angielska wersja działa. Pobrałem PL i niestety przy 49% wywala błąd przy nagrywaniu. Miał tak ktoś ?
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
lubie cycki - zastosowałem się do wypowiedzi innych użytkowników i usunąłem plik sleepdogrus.dvd, następnie przepuściłem obraz przez abgx360, nagrałem gre na Verbatimie MKM0003 x4 w IMGBurn w trybie awaryjnym i nie było żadnych problemów. Jakość nagrania wynosi 90%. ; ) Spróbuj, powinno zadziałać.
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nagrałem grę usuwając oryginalny plik dvd i ponownie tworząc go w abgx. Gra śmiga jak należy dziękuję wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Małe pytanko: można grać na XBL na tej kopii, zważywszy na to, że nie została jeszcze zweryfikowana w bazie danych agbx360? ; )
można bo inna się nie pojawi a nie ma jej w bazie bo nie ma w bazie abgx żadnej gry która np ma tylko polskie napsy po prostu gra która pojaiwła się osobno w Polsce myslę że wiesz o co chodzi
jak nagrane ihasem i masz lt3 to śmiało można grać
 

nietoperz002

Użytkownik
Użytkownik
Witam.Mam problem.Otóż gra ładnie się ściągnęła,przepuściłem przez ABGX jak zwykle,nagrałem IMGburn'em.Odpalam grę-działa ale po pierwszej misji jak łapie mnie policja gra się ładuje i ładuje i tak bez końca,miał ktoś już tak,w czym tkwi problem? Dostosować się do wypowiedzi Kolegów powyżej,czyli usunąć plik .dvd i jeszcze raz przez ABGX przepuścić?
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Witam.Mam problem.Otóż gra ładnie się ściągnęła,przepuściłem przez ABGX jak zwykle,nagrałem IMGburn'em.Odpalam grę-działa ale po pierwszej misji jak łapie mnie policja gra się ładuje i ładuje i tak bez końca,miał ktoś już tak,w czym tkwi problem? Dostosować się do wypowiedzi Kolegów powyżej,czyli usunąć plik .dvd i jeszcze raz przez ABGX przepuścić?
Usun plik dvd, abgx stworzy nowy i wtedy nagraj.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
ja mam taki problem że zmarnowałem 2 Verbatimy mam ihasa wszystko i przy obu płytach instaluje sie do 53% i wyskakuje to ze szmatką ;\\
 

Orlik666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja mam taki problem że zmarnowałem 2 Verbatimy mam ihasa wszystko i przy obu płytach instaluje sie do 53% i wyskakuje to ze szmatką ;\\
Mamy taki sam problem. 2 płyty (Vakossy) i ta gra nie chce się zainstalować - staje na 54 %. Nie chce marnować 3 płyty :/

Oczywiście Ihas, z odpowiednim softem wypalającym całą płytę, weryfikacja 100 % bez błędów.
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
no czyli to nie coś z nagrywarką przynajmniej
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
a jaki ihas jak 124 to crossflas***cie do 524 bo 124 ma problemy jak crossflashowałem i 524 nagrywa 98% płyt
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
no 124b, cross co ?:D
 

Do góry Bottom