1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sleeping Dogs Definitive Edition w październiku na PlayStation 4 i Xboksie One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 6, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Już w czerwcu donosiliśmy, że Sleeping Dogs ma trafić na PlayStation 4 i Xboksa One. Temat odrobinę ucichł, jednak właśnie w Sieci pojawiła się powyższa grafika. Macie ochotę na kolejny kotlecik?

Nie chcę, aby to zabrzmiało jak „podwójne standardy”, bo ogólnie lubię od czasu do czasu zagrać w „kotleciki”, ale wydawanie Sleeping Dogs w wersji HD odrobinę mija się z celem.

Ta gra zadebiutowała już sporo czasu temu i trafiła do ofert PlayStation Plus oraz Games with Gold, więc pewnie większość graczy już zaliczyła tę przygodę.

Jest to na pewno ciekawy tytuł ze świetną fabułą, ale na takie odgrzanie jest po prostu trochę późno... Jeszcze ta premiera w październiku... Chociaż w niskiej cenie?

Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, ale pewnie Square Enix w przeciągu kilku najbliższych godzin wyda stosowne ogłoszenie.

Co sądzicie o tej decyzji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Gierka bardzo dobra bo nawiązywała do beatem'upów. Z chęcią zagrałbym w dwójeczkę z bardziej dopieszczoną rozgrywką i dłuższą :). Wg. mnie broń palna mogła by zejść na ostatni plan :), ale powiększyć liczbę combosów i animacji :)

4. Rechu

Rechu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    BDG
    Gra bardzo dobra, ale co jak co dużo ludzi już ją przeszło. Według mnie nie powinni już jej na current gen-y wydawać. ^^

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie no. Czy te konsole wyszły tylko po to aby grać na nich w odświeżone kotlety. To naprawdę są czyste kpiny z ludzi, którzy te konsole nabyli. Mam nadzieję, że coś się zmieni w 2015 roku w tej materii, bo w tym to chyba żadna nowa, świeża marka już się chyba nie pojawi. Sleeping Dogs to świetna gra, ale na pseudo next-genach liczyłem na jej część drugą. Żenada.

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jezeli bedzie kosztowac mniej niz 100 zl to kupie bo bardzo podobala mi sie ta gra ale jezeli ma byc 250 to sa smieszni

1 osoba to lubi.
  7. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    No właśnie w tym problem że chcą za ten tytuł pełną cenę czyli 60$ chyba ich pogieło za odświeżany kotlet.....gra jest dobra ale nie aż tak.

8. Turin

Turin Ryżownik Ryżownik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Destiny.

1 osoba to lubi.
  9. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kotlet ,kotlet i nabijacz kasy szkoda że tym torem idą corzaz częściej wydawcy - moja opinia

10. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    No l,asnie to samo chcialem napisac, jak bedzie w okolicach 100 to chetnie kupie
    A w ogole to wydaje mi sie ze ta gra nie bedzie cieszyla sie tak duzym popytem jak wtedy kiedy byla jej pierwsza premiera i z sama z siebie dosyc szybko stanieje
    Byc moze to jest tez taka opcja, ze w pozniejszym czasie beda mogli dac ja jaki gwg, z czego bym byl bardzo ucieszony, bi gra mi sie bardzo oodobala, i chetnie bym w nia zagral jeszcze raz na podrasowanej grafice :)

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    A czy 60$ to jest dla nich dużo? Grosze. A że np. dla nas to już konkretna kasa to już wiadomo o co chodzi..

12. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tu nie chodzi ile dla kogo jes tylko ze smieszne i zalosne jest wystawianie gry sprzed 3 lat?? niepamietam juz dokladnie za cene nowej swierzej premiery, tak samo jak Sony zrobilo ostatnio z The Last of Us

13. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
    A ja pykne bo jeszcze nie grałem. Xbo.

Wczytywanie...

Poleć forum