1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sleeping Dogs "hazardzista"

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Famous, Wrzesień 2, 2012.

1. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Witam zna kotś jakiś sposób żeby szybko zdobyć złoto w hazardziście ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Damiano 844

Damiano 844 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Oto najszybszy sposób..

Najszybciej zrobić Hazardzistę na gold stawiając na walki kogutów.Są 3 takie miejsca,ale stawiaj tam gdzie są największe stawki(zapomniałem już nazwy dzielnicy) ale bez problemu znajdziesz.Obstawiaj te koguty,które są teoretycznie słabsze i mają mniej wygranych walk,nie wiem czemu ale są wtedy większe szanse na wygraną.Zapisuj oczywiście przed kazdym zakładem grę,a w razie przegranej wczytuj poprostu ostatni save i tak do skutku..:wink-new: zajęło mi to jakieś 30-40 min.więc nie powinieneś mieć większego problemu:wink-new:

Wczytywanie...

Poleć forum