1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

!! Sleeping dogs nie działa lt 3.0 !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sebekrugby1993, Sierpień 23, 2012.

1. sebekrugby1993

sebekrugby1993 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z grą Sleeping Dogs (mam LT 3.0). Po odpaleniu płytki mam nastepujące problemy z grą : w menu głównym włącza się muzyka na dosłownie 2s po czym się wyłącza, gdy klikam "Nowa gra" gra się ścina podczas loading screenu i musze resetować konsole bo nawet nie moge wyjść padem do głównego menu. Nie moge jej zainstalować na dysku bo wyskakuje jakiś błąd że płyta jest zarysowana. Na innej konsoli gra działa sprawnie. Może ma ktoś jakiś pomysł czego to może byc wina i jak temu zaradzić. Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jezeli na innej konsoli dziala dobrze to wysiada naped a dokladniej pewnie laser

4. sebekrugby1993

sebekrugby1993 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie nie wiem czy napęd inne gry takie jak max payne czy ghost reacon działają normalnie bez żadnych problemów

5. psilon

psilon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie wiem na jakiej płycie nagrywałeś ale jak nie był to verbatim to nagraj na takiej i powinno być po problemie

Wczytywanie...

Poleć forum