1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sleeping Dogs - nierozpoznana płyta

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Agreas, Sierpień 22, 2012.

1. Agreas

Agreas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z grą Sleeping Dogs, wyświetla mi się komunikat o nierozpoznanej płycie ;/. Gra jak każda inna nagrywana według poradnika z tego forum. Przeróbka LT 2.0, zmieniona topologia, nagrywana na verbatimach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MeAgainsTheWorld

MeAgainsTheWorld Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sam miałem dużo czasu lt 2.0 i bardzo dużo płytek straciłem, raz na jakiś czas dobrze sie wypalała, radzę wgrać lt 3.0 i wtedy nie ma żadnych problemów... Wiem co mówią bo straciłem miliony płytek! ;)

4. sherlock

sherlock Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Spróbuj zrobić trick z muzyką

5. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: