1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sleeping Dogs - problem z achievement "Whatever's Handy"

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Oskisko, Sierpień 21, 2012.

1. Oskisko

Oskisko Men of Mayhem Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Witam, otóż grę przeszedłem całą, zrobiłem wszystkie misje, ukończyłem sprawy policyjne, przysługi, eventy, zadania na kradzież samochodów i lichwę a także wyścigi. Dosłownie wszystko, na mapce już nic nie ma prócz sklepów i walk ulicznych.
    Zostało jedynie jedno osiągnięcie - "Whatever's Handy" czyli użycie 10 różnych broni białych dostępnych w grze. Tu pojawia się mój problem. Nie wiem ile użyłem i jakie konkretnie, nie wiem ile zostało. Mógłby ktoś kto wykonał to osiągnięcie napisać mi jakie bronie białe są dostępne w grze, gdzie ich szukać (najlepiej podczas misji głównych, bo nie bardzo chce mi się zaczynać grę od nowa). Dzięki wielkie z góry, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
  4. miwii

miwii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    ja mam to osiagniecie zdobylem je podczas walki z tym typem co porwali wei shena i trzeba bylo uciec z budynku i ten koles wyciagnal bron z walizki :p a ja mam pytanie ukonczylem gre podobnie jak kolega zakladajacy temat nic juz nie ma a w statystykach pisze ze zakonczone sprawy 19/28 o co biega wszystko wykonalem nie wiem co robic

Nie wiem w ktorej to misji ale nadal ciezarowki z ladunkiem jezdza po miescie trzeba oddac wszystkie bo nie wiem co zrobic

6. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    posiadałem 9 broni uzytych i brakowało mi ostatniej, a zdobyłem ją w jednej z misji gdzie torturowali Sheina, po wale z gościem który miał tą kosę składaną zabrałem ją i gdy powróciłem na ulicę znalazłem pierwszą lepszą osobę i załatwiłem ją a aczek wpadł.
    Najlepiej to w trakcie walk podnosić bronie białe i używać ich. W jednej z misji była również ryba która też dawała osobne osiągnięcie "plaskacz" :p

7. BunnyPL

BunnyPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a parasolem/teczką czy torebką biłeś?? :D mi samo wpadło przy przed ostatniej misji zabijając typka z tym dupnym tasakiem :D ogólnie przez całą grę starałem się wymieniać bronie i patrzyłem się co mają wrogowie i wybierałem to czego nie używałem ;) ps. przed chwilą zrobiłem 1000/1000 ;D

8. DJDIDO88

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Też.
    Z tymi kamerami to jak zrobiłeś? Bo ja po ukończeniu gry nie mam na mapie niebieskich tarcz.

Tchnięte z SGS GT-I9000

9. PIKOxPL

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    niebieskie tarcze byly tylko jak chciales zdemaskowac dilerow po wykonaniu ich wszystkich jak sie nacisnie X po wczesniejszym odblokowaniu kamery beda widoczne na mapie tak samo jak kapliczki i skrzynki

10. DJDIDO88

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Już zaliczone. A o co chodzi z zakończone wydarzenia? Mam zaliczone 26/28?

Tchnięte z SGS GT-I9000

11. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    A ja mam problem z kamerami i osiągnięciami triady. Z kamerami mam taki,że nawet jak podchodzę do niej to nie mogę nic zrobić,mimo że na mapie jest pokazana że nie jest zhakowana. Z osiągnięciami triady mam taki problem,że ukończyłem wszystkie możliwe misje i przysługi,ale nadal mi brakuje dosłownie 1-2 cm tego paska aby mieć 10 poziom Triady,moje pytanie brzmi w jaki sposób mogę jeszcze zarobić troche expa dla triady i co z tymi kamerami.

12. DJDIDO88

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Co do kamer to szukasz tych oznaczonych na szaro a triady to powtarzasz misje które masz mniej niż 3 trójkąty

Tchnięte z SGS GT-I9000

1 osoba to lubi.
  13. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    A jak mogę powtórzyć te misje ? Nawet nie wiedziałem że mogę :))) Gdzieś w głównym menu czy jak ? Co do kamer,to podjeżdzam do tych na szaro,mam pokazane na mapie i nic się nie dzieje,nie ma abym wcisnął " Y ".

14. PIKOxPL

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Bez tego nie zdobedziesz osiagniecia Nadinspektor chodzi o to ze sa zadania np wywalanie pijakow ze sklepow wsadzanie ich do aut badz wyciaganie z aut , pogon za uciekinierem ktory zabral torebke :p tez mialem z tym problem ale tu masz mapke Events > Walkthrough - Prima Games

W kazdej chwili mozesz powtorzyc misje jaka chcesz w sieciach spolecznosciowych i zdobyc troche lvl triady tez mam 9 lvl i ponadpolowe ale za 1 taka misje malo tego expa idzie :p

15. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    To w ogóle coś tam się dostaje? Powtórzyłem 2 misje, nie widząc progresu odpuściłem sobie grę, co nie znaczy, że mi się nie podobała, wszystko co chciałem już zrobiłem :)

16. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    za kazda misje dostajesz te trojkaty, i jezeli w jakiejs nie miales 3 to przy powtorzeniu jak zrobisz ja na 3 to dostaniesz doswiadczenie

17. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    W sieciach społecznościowych czyli przez neta tylko i wyłącznie ?

18. PIKOxPL

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    no nie wiem ja mam caly czas podpietego neta wiec nie moge ci powiedziec a co do tego lvl triady to ciezko zdobyc to osiagniecie bo nawet jak powtorze misje dostaje tyle samo trojkatow jak wczesniej bo tylu jest przeciwnikow i pasek pod koniec misji sie nie przesuwa wiec nie bedzie calaka :/

19. Oskisko

Oskisko Men of Mayhem Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ja podczas przechodzenia gry na misje Triady zakładałem ubranie dające 15% bonusa do expa, Wam też polecam, chyba ciut pomaga. Jednak mnie też po przejściu całej gry na 100% (wszystko co się da) brakowało trochę do 10 poziomu, z Social HUB nawet kilkanaście razy (pasek nie przesuwał się zbyt bardzo) porobiłem kilka misji jeszcze raz, no ale w końcu się udało i gra ukończona na 100% razem z achievementami 50|50 :)

20. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    To jak się wkońcu powtarza te misje ?

21. DJDIDO88

Polubienia: