1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sleeping Dogs (Spoiler) Randki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fenen, Styczeń 12, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    !!!!!!!!!!!! ZNAJDUJĄ SIĘ TUTAJ SPOILERY ODNOŚNIE GRY SD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam! W Sleeping Dogs jestem na etapie gdy policja aresztowała Jackiego (66.6% gry)
    I pytanie moje brzmi, czy jest jakiś sposób na ponowne spotkanie się z dziewczynami? Wiem że to dawało bonusy i przy początku fabuły zrobiłem wszystkie "misje" takie jak, wyjście do parku (robienie zdjęć itp) Jest to w jakiś sposób możliwe?

Kolejne pytanie brzmi, kto wie jak dostać się na "Odpływ Ścieków central" Bo znajduje się tam "Nalot Policyjny" a nigdzie nie mogę się do tych typków dostać... są gdzieś pod ziemią (tak wskazuje strzałka)

Dzięki za pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
Wczytywanie...
Status Tematu: