1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sleeping Dogs złote medale

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez BunnyPL, Sierpień 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. BunnyPL

BunnyPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Siemka.. chce zrobic 1000/1000 i mam problem z dwoma medalami.. mianowicie zabić 10 bronią rzucaną i wygrać 1.000.000$ na hazardzie.. rozumiem ze 2 osiągnięcie zależy od szczęścia i trzeba go po prostu kuć :D ale co z tą bronią rzucaną, z tego co pamiętam to rzucałem puszkami w policjantów. Czy to było to?

ok hazard ogarnąłem.. zostało mi tylko to sokole oko ;p ktoś wie gdzie to moge wykonac?? :)

ok zrobiłem :D trzeba dorwać jakiś przedmiot np parasol i wcisnąć RT celując w przechodnia.. innymi słowy Sleeping Dogs na 100% ukończone.. Polecam giere

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum