1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Sleeping Dogs

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Azur, Sierpień 8, 2012.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Nazwa:Sleeping Dogs
    Rodzaj gry:akcji, policyjne, TPS
    Data premiery w Polsce:17 sierpnia 2012
    Producent: United Front Games
    Wydawca: Square-Enix / Eidos
    Wydawca PL: Cenega Poland
    Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis

W grze poznajemy detektywa Wei Shena, który próbuje przeniknąć do struktur niebezpiecznej przestępczej organizacji – Sun On Yee. Żeby zdobyć zaufanie gangsterów Wei musi wykonywać polecenia, pnąc się w hierarchii mafii. Droga prowadzi przez wiele mniejszych i większych zleceń, podczas których zasiadamy za kierownicą szybkich samochodów, skaczemy po dachach i walczymy z przeciwnikami wręcz.

Wymienione wyżej elementy są główną treścią Sleeping Dogs. Bohater szybko uczy się sztuk walki, korzystania z najróżniejszych broni i wielu innych technik siania destrukcji. Miejscem akcji jest wspominany Hongkong, podzielony na kilka zróżnicowanych dzielnic (od tonącej w przepychu Central HK, aż po biedną Aberdeen). Oczywiście w mieście pojawia się wiele pobocznych zadań i wyzwań, które urozmaicają zabawę.

Ja już troszkę pograłem i gra się naprawdę dobrze zapowiada, system walki wręcz jest naprawdę dobry, przyjemny oraz intuicyjny, podobny troszkę do tego z Asassins Creed.
    Oprawa dźwiękowa jest ok, są stacje radiowe, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Oprawa graficzna jak na sandboxa jest na dobrym poziomie, coś ala Just Cause 2 więc brzydko nie jest, tym co mnie boli jest system jazdy... Jest strasznie płytki i sztuczny, GTA przy tym to symulator jazdy. Mamy mnóstwo sklepików zarówno z ciuchami jak i wzmacniaczami dla naszej postaci, zauważyłem również pełno misji pobocznych oznaczonymi kolorkiem żółtym na mapie. Do strzelanin jeszcze nie doszedłem więc się nie wypowiadam, czekam na wasze spostrzeżenia :)

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Miały być opinie nie dyskusja na temat napisów PL. Warn

5 użytkowników lubi ten post.
  4. mcmoore

mcmoore Banned Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    daleko
    Po przejsciu paru misji jestem pod ogromnym wrażeniem. Gra ma cudowny soundtrack który doskonale wpisuje się w klimaty jakże doskonałego miasta. Ale przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na efektowne walki. Bohater wykonuje efektowne ciosy. Równie fajna jest takża interakcja z otoczeniem. Jak narazie przeszedłem pare misji ale jestem pod ogromnym wrażeniem fabuły. Gra zasługuje na wysoką ocene i spokojnie może konkurować z gta. Rockstar musi sie wziąć do pracy przy gta 5 bo ma nielada konkurenta

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Napiszę krótko.Najlepszy sandbox w stylu GTA jaki się w tym roku ukazał.Naprawdę warto zagrać.Klimat Hong Kong-u jest ukazany rewelacyjnie a grafika w tej grze jest więcej niż dobra.Gra się jakby to był jeden z filmów Johna Woo.

6. nikeroni10

nikeroni10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zgadzam się z wszystkimi wyżej:) Gra naprawdę jest boska. Warto zagrać :)

7. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    po zagraniu kilku misji jestem tak samo pod wrazeniem...graficznie jest OK jak na tak duze miasto itd jest naprawde OK muzyka w grze mila wpadajaca w ucho bijatyki bardzo fajne nie to co w GTA ze tylko kopniecie i piesc..widac duzo ciekawych rzeczy jak sklepy kupowanie ubran umawianie sie z laskami..kupowanie aut...napewno b. duzy konkurent do GTA IV a zobaczymy jak wypadnie z nim GTAV..
    PS wersja PL tej gry tez ma byc więc mozna się dogłebnie zapoznac z fabułą duzy +

8. funky

funky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Chwilę pograłem więc tylko podzielę się pierwszymi spostrzeżeniami, otóz j.w. podpinam się pod wypowiedzi, że gra ma spory potencjał, na razie podoba mi się wszystko, grafika(ta generacja konsol ma juz swoje spore ograniczenia, nie ma co liczyc na to, ze nowe gry beda powalac, ale SD trzyma imho wysoki poziom), klimat, system walk itp, itd. Zobaczymy jak będzie dalej, liczę na otwarty świat a jednocześnie spójne fabularnie dobrze rozegrane misje. Mam nadzieje też, że polska wersja będzie dość szybka, nie tak jak Max Payne3...gdyż wolałbym pograć sobie z polskimi napisami. Ogólnie, jeśli znasz i lubisz klimat serii Yakuza, GTA i Mafia, to ta gra to jakby taki mix, oby też okazała się równie dobra jak każdy z wymienionych tytułów, póki co zapowiada się nieźle.

9. Dj Tomekk

Dj Tomekk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mialem okazje chwile pograc razem z moja sliczna dziewczyna Ania(to ta z avatara)zapowiada sie swietna gra czekam tylko na wersje PL.

10. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    giera jest niezla, na pewno kazdy kto przysiadzie nie oderwie sie szybko.[Wymoderowano]

11. MateuszW

MateuszW Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    [Wymoderowano]
    A co do gry na moim pieknym xboxie ( niestety PHAT ale za to jaki ładny- mówię na niego Przemek) :

-walka in plus (coś w stylu batmana)
    -miasto ładne
    -model jazdyyyy... tutaj należy uczcić ten element minutą ciszy i tyle ;/

12. Oskisko

Oskisko Men of Mayhem Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Jestem po kilku godzinach gry. Jak na razie gra w pełni spełnia moje oczekiwania. Grafika w porządku - bez rewelacji, ale też bez kompletnego dna. System walki niczym w Arkham City, ale dlaczego nie powielać tak doskonałego stylu w innych grach? Do tego wszelkiej maści chwyty Kung-Fu ala Bruce Lee wyglądają bardzo efektownie. Przyjemnie się okłada przeciwników przeróżnymi combosami czy finisherami, miło się na to wszystko patrzy :) Oprawa audiowizualna i stacje radiowe nadają klimatu Hong Kongu. Model jazdy podobny do tego w Saints Row The Third do którego jestem przyzwyczajony także mi on specjalnie nie przeszkadza. Co do miasta - nie spodziewałem się, że będzie aż tak duże. Na pewno nie można narzekać na brak rzeczy do robienia - wiele misji pobocznych, misje dla Triad i policji, do tego dochodzą sklepy z ubraniami, stoiska z jedzeniem, kupno aut itd. Fabularnie na razie mnie niczym nie zaskoczyło, bo oglądałem kilka filmików przed premierą (jak pisałem wcześniej czekałem na tą gierkę od dawna), ale nie mogę też za dużo napisać, bo od razu gdy dostałem możliwość zwiedzania miasta to zaprzestałem wykonywania misji i wyruszyłem podbijać Hong Kong :)

P.S Chcecie myk jak zdobyć gnata bez większego męczenia się? Zaparkujcie autem obok pieszego policjanta, złapcie go i wrzućcie do bagażnika. W pościg wyruszy kilka radiowozów, ale co za problem ich zgubić lub zniszczyć - zwłaszcza gdy mamy możliwość taranowania :D

13. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    ja gram we wszystko co przypomina gta a w obecnym oczekiwaniu na gta5 poziom podjarania jest fest wysoki:)

sleeping dogs mozna okreslić jednym słowem - kozak! genialny klimat honkongu. Wszystko na ulicach żyje, ludzie się panoszą - sprzedaja rózne pierdoły, samochody zasuwają i wszystko jest cacy:D fajny soundtrack i patent rodem gta czyli stacje radiowe w autach. ciekawe misje , sporo pobocznych są również ********* do zbierania. grafika daje rade - wszystko jest ok. mocne 9/10

14. ziombel86

ziombel86 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gra mnie jakos nie porwala. Fanem sandbox-ow nie jestem, a ta gra odstarasza mnie typowym rozwleczeniem jak sb.

Zostaw takie uwagi dla siebie /Azura

15. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra nic specjalnego grafika troche gorsza niż w mafii II o ile jest dzień w nocy jest brzydka, a nie wiem czy to specjalnie jest zrobione, ale najcześciej jest godzina nocna czy to przy robieniu misji czy swobodnym chodzeniu po mieście. System kierowania samochodami beznadziejny aż się nie chce jeździć tylko przebiec kilka ulic, walki są ciekawe, ale na początku później zaczyna nudzić tym bardziej że praktycznie w każdej misji trzeba się bić z przeciwnikami. To miasto nie powinno być imitacja czy czym tam jest Hong kongu bo ludzi na ulicach jest tam mniej niz w GTA 4, Samochodów też nie za wiele do wyboru. Można kupować ubrania nie ma takiej powalającej ilości jak w GTA SA , ogólnie bym tego nie porównywał do tej gry bo bardzo dużo jej brakuje na dodatek fabuła jest nudna już nawet filmików się nie chce oglądać. Nie można skakać swobodnie tylko w momentach gdy sa jakies przeszkody przed nami itp. Mapa miasta nie jest jakaś powalająco duża są łódki można pływać dookoła miasta oczywiście przechodnie nie potrafią pływać więc bijąc się z kimś wystarczy go przesunąć tak by wpadł do wody. Wszyscy zapowiadali taką super grę, a tak na prawdę **** nie urywa :suspicion: moja ocena 6/10

16. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Ogólnie gra bardzo mi się podoba, super system walki, graficznie też jest dobrze. Motyw fabularny dość mało pomysłowy ale i tak ciekawy, lubię takie policyjno-gangsterskie klimaty ;)
    Polecam

17. weplausss

weplausss Banned Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Osobiscie gram i bardzo mi sie podoba jezeli ktos zna angielski i rozumie o co chodzi to poleca klimat i fabula bardzo wciaga jedyny minus to pojazdy strasznie kiepsko wygladaja samochody oraz sama jazda jest koszmarna nie wspominajac o tym ze
    trzeba sie przystosowac do ruchu lewostronnego

18. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Mi się gra bardzo spodobała..Miasto jest duże, widać ze cos się dzieje. Wiele zadan pobocznych, odnajdywanie figurek w celu ulepszania umiejetnosci. Kupowanie ubran samochodów- to juz znamy,możliwosc umawiania się z laskami na randki, wykonywanie misji dla policji jak i dla triady oraz zadan pobocznych dla ludzi, według mnie ciekawy wątek fabularny-typowy jak w filmach.jedyny minus jaki zauwazylem jedynie to sterowanie samochodem ale bez przesady ze jest tragiczne.Gra warta polecenia odskocznia od innych gier które teraz wyszły a zarazem przed smak GTA V...Graficznie jest ok nie wiem czego ludzie wymagaja. Jak dla mnie mocne +8/10

19. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pogralem kilka godzin, gra zapowiada sie ciekawie, fizyka sterowanie troche kuleje ale mozna przymknac na to oko. Chociaz do jakiegokolwiek gta nawet bym tego nie przyrownywal. Wlasnie na tle takich produkcji sandboxowych (nawet dobrych gier) jak sleeping dogs, saints row czy inne widac ten geniusz rockstara, ktory finalnie przeklada sie na produkt, ktory wyprzedza konkurencje w niemal kazdym aspekcie o lata świetlne (porownojac np. stare gta 4 do najnowszych sandboxow pokroju sleeping dogs i reszty)

20. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    gierka bardzo fajna, ale potrzebuje łatki, aby poprawić błędy. Zapewne jeszcze jej nie ma bo jak wiadomo M$ ma problemy.

21. dud22

dud22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tel Awiw/Dąbrowa Górnicza/Warszawa
    Ja już trochę pograłem.Rzadko która gra przyciąga mnie na dłużej, nie spodziewałem się że mnie tak zaskoczy.Sleeping Dogs trzyma poziom i jest dobra odskocznią od GTA, całkiem inny klimat, ulice tętniące życiem(niektórzy mówią że grafika slaba, ale nie da się mieć wszystkiego naraz,przynajmniej na obecnej generacji).
    9/10

Wczytywanie...

Poleć forum