1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slightly Mad Studios zapowiada Project CARS 2! I prosi graczy o pomoc

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 22, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nacieszyliście się już Project CARS? Pewnie, że nie! Ale deweloperzy nie zamierzają tracić czasu i oficjalnie poinformowali o rozpoczęciu prac nad kontynuacją.

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że deweloperzy będą wciąż rozwijać Project CARS. Gra otrzyma kolejne łatki, w sieciowych sklepach pojawiają się rozszerzenia, a autorzy popłynęli na fali popularności i nie zamierzając zmarnować okazji, rozpoczęli przygotowywanie nowej produkcji.

Twórcy ponownie planują współpracować ze społecznością – to będzie produkcja przygotowana przez graczy dla graczy!

Oczywiście nie powinniście spodziewać się premiery w przyszłym miesiącu... Pewnie nawet nie w przyszłym roku (chociaż kto wie?), ponieważ autorzy mają ręce pełne roboty.

Aktualnie zapowiedzieli:

• Największą listę tras w historii – 50 unikalnych lokacji z ponad 200 trasami. Trafimy na różne rodzaje terenu (żwir, błoto, śnieg!) i we wszystkich miejscówkach pojawi się dynamiczna zmiana pogody oraz pory dnia.
    • Największy wybór sportów motorowych – 8 różnych dyscyplin, ponad 200 samochodów z 40 różnych klas, w tym samochody koncepcyjne oraz „zabronione”.
    • Kariera w kooperacji – będziemy mogli wraz z kumplami śmigać po trasach, walczyć o puchary, przygotowywać taktyki.
    • Bezproblemowa zabawa w Sieci – autorzy zamierzają ulepszyć rozgrywkę Online, dzięki której weźmiemy udział w jeszcze przyjemniejszych i ciekawszych wyścigach.
    • eSport w Project Cars! – w grze otrzymamy możliwość tworzenia własnych Sezonów Online, w których będziemy walczyć o puchary z innymi zawodnikami. Fanki (żony?) będą oglądać zmagania jako widzowie.
    • Większa możliwość personalizowania – wierni fani wyścigów będą mogli w bardziej urozmaicony sposób przygotować swoje samochody do nadciągających rywalizacji.
    Informacje na temat zbiórki znajdziecie tutaj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No way. Forza 5 rozwaliła cały ten wielki pseudo zaje fajny Project Cars. Więc Forza 6 pozamiata po prostu po nim by świat raz na zawsze zrozumiał, że korona należy do Forzy.

Tyle obiecali w Project Cars i nici z tego wyszło :p.

NikoBellic91 lubi to.
  4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    hahahaha, znowu naobiecuja wszystkiego a na koncu wyjdzie jak wyjdzie, skonczyli by porzadnie jedna gre a nie juz robia druga...

5. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Forza 5 wcale nie jest taka dobra zdecydowanie lepsza jest 4 część jak dla mnie na chwile obecną najlepsza część FM.
    Forza 6 zapowiada się naprawdę ciekawie i wieżę że przebije 4 :)

6. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Najlepsza częsc Forzy to Horizon 2, a tego Project Cars nawet nie mogę odpalić bez skoków animacji i dźwięku, jakby takie szarpnięcia, ktoś tak samo ma jak ja? (a wymagania spełnione), to chyba najbardziej spierdolona technicznie gra jaką widziałem od czasu Ridicka z 2009 - nie pomogły żadne patche ani aktualizacje programów

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mnie np. bardziej przypadła do gustu część 5, ze względu na trudniejszy model jazdy w porównaniu z grzecznym FM4. Ale co nie zmienia faktu, że jedno Forza i druga Forza - Król torowych ścigałek ;)

A co do PC to mam w już w nosie tę grę. Nawet niech będzie 1000000 samochodów 50000 tras i tak mnie nie przekonają. Taką kichę odwalić na Xbox One, to porażka. I w sumie nie wiedzieć czemu jest beznadziejny framerate, jak grafiką nie błyszczy wcale bardziej od FM5 - Która trzyma STAŁE 60 FPS'ów przy 1080p.

8. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    ja kupiłem sobie niedawno w promocji z golda fh2 i do szczęścia mi inna scigana na razie nie jest potrzebna...

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    A niech sobie tworzą, nas posiadaczy Xbox One interesuje tylko jedna pozycja Forza Motorsport 6 która pozamiata w tej dziedzinie:) a to jest pewne bo Turn 10 nigdy nie zawodzi, inni mogą tylko nam pozazdrościć tak dobrej gry wyścigowej jaką jest seria FM.

NikoBellic91 lubi to.
  10. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Spodziewam sie tej gry w hmmm... 2022 roku?:)

11. Onicniepytaj

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dla Cb może lepsza jest 4 ale akurat ja brałem pod uwagę nową generację. I myślę, że jednak dla mnie 5 jest lepsza.

Hehe nie jesteś sam :)
    Tak samo zakupiłem FH2 Digital Edition + Storm Island :) . I jak do tej pory stwierdzam, iż jest to najlepsza ścigałka po Forza Horizon na X360 (którą też sobie bardzo wysoko cenię). FH2 na XO to po prostu to co było na X360 tylko jeszcze lepiej zapakowane - co bardzo cieszy.

Jestem mega szczęśliwy, że nie ograłem FH2 na X360 :)

12. dawid07051994

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Każdy ma swój powód i cel ja np. brałem pod uwagę kontynuację seryjnych gier i dla mnie osobiście FM 5 nie przypadło do gustu jak poprzednie części ale oczywiście to tylko moje zdanie ktoś podzieli inny zaprzeczy :)

13. Onicniepytaj

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Obojętne czy ktoś bardziej jest za FM4 czy FM5. Fakt jest taki, że Project Cars dużo obiecywał był robiony przez ohoho a produkt finalny był po prostu słaby!

14. dawid07051994

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    To popieram, było dużo obietnic w związku z Project Cars a jednak nie wiele udało się ich spełnić.

Wczytywanie...

Poleć forum