1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim 250 - xbox live kilka pytan

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez greex1, Czerwiec 5, 2013.

1. greex1

greex1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ;) od wczoraj jestem posiadaczem xboxa 360 slim 250gb z kinectem.Mam kilka pytan odnosnoe jego i prosze o pomoc ;P

1. Czy w kazdym modelu jest miesiac xboxlive gold za free? Nie widzialem u mnie na pudelku ani w instrukcjach nic odnosnie tego, a troche mnie dziwi to ze w mojej konsolce za 1300 tego nie ma a w wersji za 800 bylo.
    2. Gdzie najbardziej oplaca sie kupic na 12 moesiecy xlg?
    3. Czy Xlg jest potrzebne do wszystkich gier multiplayer? Sczegolnie chodzi mi o fife i bfa.
    4. Gta V i bf 4 beda na xa?
    5. Czy na nieprzerobionej konsoli dzialaja pirackie filmy?
    6. Radiowka 5mb z routerem wifi - wystarczy? Na kompie ping ok mam.
    7. Na allegro widzialem np. Minecrafta za pare zlotych. Z tego co czytalem logujemy sie na jakies konto pobieramy go i sprzedajacy zmienia passy do konta. Czy to dziala i jest w pelni bezpieczne?
    8. Jakie sa w tej chwili gry z najlepsza grafika?
    9. Czy konsole slim da sie przerobic? Za dwa lata jak minie gwarancja to pewnie zakupie xbox one i tam bede kupowal gry, a tutaj pogralbym sobie w piratki tak jak teraz robie z ps2.
    10. Ile godzin gry wytrzymuja baterie w padzie?
    11. Czy mozna xboxa jakos podlaczyc do monitora 19 calowego?

Pozdrawiam i prosze o odpowoedzi. Przepraszam za bledy, ale pisze z telefonu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 w każdym nowym na każde z 3 konto które zakładasz dostajesz 1 mc gold gratis
    2 allegro - sklepy typu ultima, sklepe, muve, itp
    3 gold jest potrzebny żeby grać ogólnie w sieci tj online
    4 tak
    5 tak/nie zależy od formatu filmu
    6 styknie
    7 ryzykowne ale wielu kupuje i nie ma z tego tytułu problemów
    8 hehe najnowsze oczywiście
    9 da się na chwile obecną i zakładam że już nie będą tego utrudniać z nowym dashem itp.
    10 w zależności od gierek czyli wibracji klikania itp nikt nie odpowie ile dokładnie
    11 masz kabel dostępny taki na allegro ale pamiętaj że jakość będzie tragiczna jak to po analogu

Wczytywanie...

Poleć forum