1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

slim 250gb nie widzi wbudowanej karty sieciowej -help

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hughes87, Styczeń 2, 2012.

1. hughes87

hughes87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, niestety nie znalazłem odpowiedzi na forum ani w googlach więc zakładam temat.

Mam Xbox Slim a więc konsole z wbudowaną kartą wifi, ale gdy w menu wchodzę w siec bezprzewodową to wyskakuje mi info typu "proszę podłączyć oryginalną kartę sieci ...." A więc konsola zachowuje się tak jak by w ogolę jej nie było, dodam że konsola jest przerobiona na LT 2.0 ma cichą aktualizację a daha 2.0.13604.0 kupiłem ją z drugiej ręki więc nie wiem jak działało to wcześniej. Po podłączeniu kabla internetowego net działa bez problemu.
    jakie pomysły??
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Rozkręć konsolę i zobacz czy jest karta wi-fi

4. hughes87

hughes87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem rozwiązany, karta nie była przykręcona do konsoli i się poluzowała...ktoś przy przeróbce jej nie wkręcił.
    temat do zamknięcia.
    pzdr

Wczytywanie...

Poleć forum