1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim 360, 25GB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez northwood, Styczeń 10, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. northwood

northwood Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Bardzo proszę przede wszystkim o wyrozumiałość :)

Czytałem ten artykuł: http://xboxforum.pl/artykuly-f196/[tutorial]-poradnik-swiezego-jtagowca-104876.html
    Ale nie bardzo rozumiem go.
    Kupiłem wczoraj xboxa s 250gb data produkcji to 13-02-2011, więc płyta główna jest do zrobienia na rgh/jtag. Proszę powiedzcie mi co mam zrobić, żeby grać z dysku bez użycia napędu i czy jest jakiś tutorial, który to przedstawia? Wiem, że cena zrobienia rgh jest w granicy 200zł. Można to zrobić samemu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Samemu raczej nie zrobisz.

Wysłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk

4. northwood

northwood Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale jest ta instrukcja na forum? Bo ja nie mogę jej znaleźć ;/

EDIT:

Dobra temat nie jest istotny, zobaczyłem na yt jak to wygląda, oddam konsolę do tych co się tym zajmują ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum