1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim 4 GB LT 3.0 za 580 czy jasper

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez balek, Marzec 27, 2012.

1. balek

balek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam
    od paru tygodni rozglądam się za konsolą
    i generalnie miałem kupić jaspera (już przerobionego z LT 2 lub 3) z 2 padami i najlepiej z dyskiem twardym - tak do 550 zł
    ale trafiła się okazja zakupu Slima 4GB z 2 padami bezprzewodowymi (wersja 4GB) za ok. 580zł, rok prod. 2010 - a co najważniejsze w idealnym stanie, używaną bardzo mało przez kilka miesięcy (podobno - no bynajmniej sama konsola, pudełko, pady itd.wyglądają prawie jak nowe) - slim też już przerobiony LT 3.0

i powiem szczerze bardzo skusiła mnie ta propozycja, czy też na moim miejscu wybrali byście tego slima?

jedyne co mnie martwi to brak porządnego dysku, ale nie powinno to być dla mnie chyba priorytetem, bo ja raczej sam grał nie będę, tylko 5-letnie dziecko, więc mało będzie grane i w takiej sytuacji brak możliwości instalowania gier na dysku chyba nie powinien być aż tak uciążliwy?
    co na ten temat myślicie?

aha! i najważniejsze - jak ten slim jest już przerobiony, to nie muszę już wnikać jaki ma napęd chyba, prawda???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wątpie żeby 5letnie dziecko umiało grać na xboxie ,jak przerobiony raz to można go robić cały czas z nowszym lt.a dysk można dokupić.
    bierz slima

4. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Tak jak wyżej bierz Slimke a jak ma być konsola rzadziej używana to nie musisz brać z dyskiem i się martwić napęd jest solidny :)

Wczytywanie...

Poleć forum