1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim 4 GB przeróbka chipem a..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PolishSoulja, Maj 23, 2012.

1. PolishSoulja

PolishSoulja Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bakara
    Witam,

Mam zamiar przerobić slimkę 4Gb chipem Winbond lub MXIC ...i mam takie pytanko do was czy granie na live jest bezpieczne ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PolishSoulja

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bakara
    Omg..póki co gram na orginałach..kupiłem slimkę bo tydzien temu dostałem bana...zresztą nieważne... ale chciałbym pograć więcej niż 2 czy 3 gry...

Ps. Moje pytanie dot. przeróbki a nie ..... sygnaturki.. :]

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Troszkę źle rozumiesz pojęcie przerabiania chipem.
    To co napisałeś, to chip napędu, na który wgrywa się firmware ( przeróbke ).

Przeróbka chipem możliwa jest przy robieniu RGH ( Reset Glitch Hack ) bądź JTAG.

Jest na forum odpowiedni dział, poczytaj sobie dokładnie, bo sam za bardzo się nie znam i nie chce wprowadzać w błąd.

1 osoba to lubi.
  5. PolishSoulja

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bakara
    Okay, thanks! ;)

/edit

Temat można zamknąć!