1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim 4 GB (RGH) + HDD 500 GB - Problem z TU

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Graber, Styczeń 3, 2013.

1. Graber

Graber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szczytno
    Siemanko! Mam problem z Title Updates. Mianowicie, mam RGH FSD 3 najnowszy rev. LiNK skonfigurowany itd. Ściągam TU do CoD BO II za pomocą TU Manager w FSD, wszystko się pobiera elegancko, ale po aktywowaniu TU, wersja gry pozostaje bez zmian, bez różnicy czy włączam TU 1 2 3 4 lub 5. Kolega z forum podpowiedział mi żebym usunął wszystkie TU za pomocą FSD, przeszedł do oryginalnego dasha i usunął pamięć cache dysków, tak właśnie zrobiłem, lecz po przejściu do zakładki TU Manager zostaje mi TU3 Cod BO II, nie mogę tego usunąć. Spróbowałem również aktywować TU do F1 2012 i też wersja gry pozostaje taka sama. Może mi ktoś pomóc z tym tematem jak aktywować TU tak aby działało?

I jak pomoże ktoś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Graber

Graber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szczytno
    Czy mógłby mi ktoś pomóc w tym temacie? Z góry dzięki!

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ściągnij sobie program content manaager i tam usuniesz bez problemu wybranego title update'a

Wczytywanie...

Poleć forum