1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim 4GB + 80HDD

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez Tymonxxx123, Wrzesień 30, 2014.

1. Tymonxxx123

Tymonxxx123 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TSP
    Witam mam pytanie odnośnie GTA V kolega ma slima 4gb bez hdd , ma jakiś dysk 80Gb i chce żebym mu wrzucił GTA na HDD ale za nic nie mogę tego dokonać :( Czy ktoś może mi pomóc z tym

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jakieś 80 ? Potrzebujesz obudowy jak 2,5 to zwykłą na USB a jak 3,5 to taką z zewnętrznym zasilaczem, formatujesz dysk pod PC na FAT32 i podpinasz pod konsole, tam formatujesz i podpinasz pod PC, programem horizon (najnowsza wersja) wcześniej przygotowane pliki contentu (wyłuskane z obrazu iso) przeciągasz na ten dysk w menadżerze po prawej i się same wgrają z zachowaniem odpowiedniej struktury folderów.

Teraz wystarczy że podepnie dysk pod konsole a DVD2 umieści w napędzie, pobierze patche i może grać.

4. Tymonxxx123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TSP
    Posiadam dysk w obudowie 2.5 zaraz będe działał a nie da się też wrzucić DVD 2 na hdd

5. krzys1190

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak dasz obydwie płyty na dysk USB to występować będą problemy z teksturami, sam R* pisał by nie instalować drugiej płyty, już lepiej dać jedną na dysk a druga na Pendrive o dziwo na RGH obydwie płyty na dysku USB nie powodują problemów ?!

6. Tymonxxx123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TSP
    A jak wygląda sprawa z grami na 1 DVD działa wszystko płynnie i jest ok

7. krzys1190

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pytasz się czy stwierdzasz ?

8. kukid1

kukid1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    brak problemow na rgh

ja nie mam żadnych problemów przy wrzuconej 2 płycie na dysku. Wszystkie tekstury się wczytują poprawnie. mam slima z rgh i dysk 320gb przez usb.

Wczytywanie...

Poleć forum