1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim 4GB jaki ma kabel do TV??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nicponies, Styczeń 18, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. nicponies

nicponies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siemanko,
    chodzi mi o xbox'a SLIM 4GB, w zestawie jest tylko kabel TV AV?? (wtyczka do konsoli---------------------------3 wtyczki ZÓLTA CZERWONA BIAŁA), czy normalnie jest TV AVHD. Chodzi mi o to żeby było FULL HD, a na tym z 3 wtyczkami se nie popykam na HD'ku:/ chyba że przez HDMI, ale mi własnie chodzi o ten kabel od MS:)
    Moje wnioski sa takie:
    SLIM 250GB kabel HD (6 wtyczek)
    SLIM 4GB kabel AV (3 wtyczki)
    Dobrze gadam?
    za odp dziekówka

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Nie, obecnie juz M$ nie daje kabla HDMI czy tez kabla HD, daje tylko na chinch 1x video 2x audio i przejściówkę SCART

4. nicponies

nicponies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    to cwaniaki!!! został kabel HDMI:D

5. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Kolega ma racje, teraz MS daje do kazdego zestawu Slim i Arcade zwykly kabel TV (taki jak w PS2 np.) Pozostaje ci zakup albo HDMI albo component HD, na ktorym moze byc lepsza jakosc obrazu niz na HDMI, oczywiscie wszystko zalezy od telewizora
    Pozdrawiam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum