1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim 4GB LT+ v3.0 (wykupiony online do BF3) na Slima bez przeróbki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sthEn, Marzec 6, 2012.

1. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Jak w temacie - zamienię Slima 4GB z LT+ 3.0 na wersję bez przeróbki. Nagrałem się we wszystkie zaległości i czas wrócić na ścieżkę prawości. Konsola nie jest zbanowana, każda gra patchowana abgx i nagrywana na Verbatim przy pomocy iHAS124b z przeróbką c4eva - grałem normalnie na live.

Na konsoli wykupiłem ZE SWOJEGO konta online pass do Battlefield 3 oraz 2 dodatki do Alan Wake (Signal oraz Writer), nie z tych tanich kradzionych kont/punktów z allegro. Nie wiem jak DLC, ale online pass na pewno zostaje na konsoli dla przyszłego nabywcy.

Konsolę zamienie na Slima bez przeróbki 250GB.

2. Lotnik421 Xbox One

3. overlordhell

overlordhell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Slim

Witam mam Xbox 360 Slim 4GB Piano Black.Konsola jest nowa uruchomiona tylko 2 razy nie grana(chodziła w dashboardzie:brak oryginalnych gier).Myślałem,że będzie można ją przerobić,ale na dzień dzisiejszy jest nie do przerobienia.Data Produkcji 2011-10-07 Konsola jest w formacie NTSC ale dzisiaj już wszystkie gry posiadają Region Free więc z tym nie ma problemu.Posiadam do niego dysk oryginalny 60GB Microsoft

Proszę o kontakt PW lub GG 11774313 lub E-mail Damian5361@gmail.com

P.S. Możliwa dopłata z mojej strony

4. YouLoose

YouLoose Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam Slima 4GB nie przerobionego. GG : 2463233

5. knochos

knochos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Maków Mazowiecki
  6. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Podnoszę - jestem już zdecydowany.

Zamiana na nieprzerabianego Slima 250GB (żadne NTCS, tylko PAL). Wystawiam aukcję na Allegro za 1zł, wklejam link gdziekolwiek, gdzie można SZYBKO przekazać wiadomość i od razu kliknąć kup teraz (GG / chat facebooka). W czwartek mógłbym wysłać konsolę kurierem DHL, i wymagam również do tego czasu nadania konsoli zwrotnej kurierem (żeby do piątku mieć wszystko na miejscu).

Podsumuję - niezbanowany Slim 4GB LT+ 3.0 z wykupionym online pass do Battlefield 3 na Slim 250GB.

7. matekJLB

matekJLB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wystawiaj za 1zł tylko za wartość konsoli bo masz wałka z miejsca, po prostu ją sprzedasz za 1zł.

Najlepiej sam odpowiedz sobie na pytanie, gościu wystawia x'a na wymiane za 1zł a ty go kupujesz, co robisz ? Wpłacasz 1zł i masz to w ***** bo zarobiłeś nowego Slima i wszystko zgodnie z prawem czy wysyłasz swoją ?

8. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    To już naprawdę szczegóły do ugadania.

Opis aukcji na Allegro jest obligatoryjny, więc odpowiednia treść aukcji wystarczy w formie zabezpieczenia przed cwaniactwem, o którym wspominasz (nie wspominając o tym, że już od jakiegoś czasu wchodząc na ewentualną drogę sądową ceny 1zł są traktowane jako pomyłka/wykorzystanie błędu sprzedającego). Ale mniejsza z tym, przeżyję tą prowizję, raczej nie umrę z głodu :)

9. matekJLB

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A powied zmi kolego, nie miałbyś ochoty na jaspera w stanie bdb z rgh i lt 3.0 ? wymiana sama konsola + zasilacz no i dodam ci za friko kieszen na dysk ;]

10. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Wyjaśnisz mi sens zamiany nowszej konsoli na starszą?

11. matekJLB

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z rgh, pali od strzała w przeciwieństwie do slimów z rgh które bootują 10-30sek średnio ?

12. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Ale napisałem w pierwszym poście, że interesuje mnie konsola, która NIE jest w żaden sposób przerobiona :)

13. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Dorzucam oryginalną kieszeń do dysku twardego (oczywiście slim). WD1600 niestety zdechł.

14. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Żadnych chętnych? Mogę dorzucić kopie bezpieczeństwa gier na życzenie, trochę się uzbierało ;)

Wczytywanie...

Poleć forum