1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim 4GB LT+ v3.0 (wykupiony online do BF3) na Slima bez przeróbki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sthEn, Marzec 6, 2012.

1. sthEn

sthEn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Jak w temacie - zamienię Slima 4GB z LT+ 3.0 na wersję bez przeróbki. Nagrałem się we wszystkie zaległości i czas wrócić na ścieżkę prawości. Konsola nie jest zbanowana, każda gra patchowana abgx i nagrywana na Verbatim przy pomocy iHAS124b z przeróbką c4eva - grałem normalnie na live.

Na konsoli wykupiłem ZE SWOJEGO konta online pass do Battlefield 3 oraz 2 dodatki do Alan Wake (Signal oraz Writer), nie z tych tanich kradzionych kont/punktów z allegro. Nie wiem jak DLC, ale online pass na pewno zostaje na konsoli dla przyszłego nabywcy.

Konsolę zamienie na Slima bez przeróbki 250GB.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. overlordhell

overlordhell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Slim

Witam mam Xbox 360 Slim 4GB Piano Black.Konsola jest nowa uruchomiona tylko 2 razy nie grana(chodziła w dashboardzie:brak oryginalnych gier).Myślałem,że będzie można ją przerobić,ale na dzień dzisiejszy jest nie do przerobienia.Data Produkcji 2011-10-07 Konsola jest w formacie NTSC ale dzisiaj już wszystkie gry posiadają Region Free więc z tym nie ma problemu.Posiadam do niego dysk oryginalny 60GB Microsoft

Proszę o kontakt PW lub GG 11774313 lub E-mail [email protected]

P.S. Możliwa dopłata z mojej strony

4. YouLoose

YouLoose Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam Slima 4GB nie przerobionego. GG : 2463233

5. knochos

knochos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Maków Mazowiecki
  6. sthEn

sthEn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Podnoszę - jestem już zdecydowany.

Zamiana na nieprzerabianego Slima 250GB (żadne NTCS, tylko PAL). Wystawiam aukcję na Allegro za 1zł, wklejam link gdziekolwiek, gdzie można SZYBKO przekazać wiadomość i od razu kliknąć kup teraz (GG / chat facebooka). W czwartek mógłbym wysłać konsolę kurierem DHL, i wymagam również do tego czasu nadania konsoli zwrotnej kurierem (żeby do piątku mieć wszystko na miejscu).

Podsumuję - niezbanowany Slim 4GB LT+ 3.0 z wykupionym online pass do Battlefield 3 na Slim 250GB.

7. matekJLB

matekJLB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wystawiaj za 1zł tylko za wartość konsoli bo masz wałka z miejsca, po prostu ją sprzedasz za 1zł.

Najlepiej sam odpowiedz sobie na pytanie, gościu wystawia x'a na wymiane za 1zł a ty go kupujesz, co robisz ? Wpłacasz 1zł i masz to w ***** bo zarobiłeś nowego Slima i wszystko zgodnie z prawem czy wysyłasz swoją ?

8. sthEn

sthEn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    To już naprawdę szczegóły do ugadania.

Opis aukcji na Allegro jest obligatoryjny, więc odpowiednia treść aukcji wystarczy w formie zabezpieczenia przed cwaniactwem, o którym wspominasz (nie wspominając o tym, że już od jakiegoś czasu wchodząc na ewentualną drogę sądową ceny 1zł są traktowane jako pomyłka/wykorzystanie błędu sprzedającego). Ale mniejsza z tym, przeżyję tą prowizję, raczej nie umrę z głodu :)

9. matekJLB

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A powied zmi kolego, nie miałbyś ochoty na jaspera w stanie bdb z rgh i lt 3.0 ? wymiana sama konsola + zasilacz no i dodam ci za friko kieszen na dysk ;]

10. sthEn

sthEn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Wyjaśnisz mi sens zamiany nowszej konsoli na starszą?

11. matekJLB

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z rgh, pali od strzała w przeciwieństwie do slimów z rgh które bootują 10-30sek średnio ?

12. sthEn

sthEn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Ale napisałem w pierwszym poście, że interesuje mnie konsola, która NIE jest w żaden sposób przerobiona :)

13. sthEn

sthEn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Dorzucam oryginalną kieszeń do dysku twardego (oczywiście slim). WD1600 niestety zdechł.

14. sthEn

sthEn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Żadnych chętnych? Mogę dorzucić kopie bezpieczeństwa gier na życzenie, trochę się uzbierało ;)

Wczytywanie...

Poleć forum