1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SLIM 4GB RGH + IPOD 80GB jako dysk zewnętrzny | Instalacja GTA V

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez obliczalny, Październik 25, 2013.

1. obliczalny

obliczalny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Przeczytałem wszystkie poradniki na forum, ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie.
    Otóż czy jest taka możliwość abym uruchomił GTA V na moim xboxie slim 4gb z rgh. Mam ipoda 80gb, którego konsola widzi jako pendrive. W razie czego mam jeszcze pendrive 8gb.
    Wszędzie piszą, aby pierwszą płytę wgrać na hdd konsoli, a drugą odpalać z pendrive. Niestety w moim wypadku dysk konsoli jest za mały, ale za to posiadam dość pojemnego ipoda. Czy jakoś da się wykorzystać ten atut?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Sformatuj go w oryginalnym dashu jeśli się da.I będziesz mógł zainstalować dvd1.

4. obliczalny

obliczalny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, a czy w FSD też mogę go sformatować?
    A co mam zrobić z 2 DVD?

Wczytywanie...

Poleć forum