1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim arcade przeróbka ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Shin3, Wrzesień 22, 2010.

1. Shin3

Shin3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Targ
    Mam pytanko na które szukałem odpowiedzi na forum i w google ale nie mogłem znaleźć aktualnej odpowiedzi ( wszystkie tematy odbiegają o ponad miesiąc, a jak wiadomo Polak chce to potrafi ) czy xbox 360 slim wersja 4 gb jest już do przerobienia w Polsce? ( nie szukam jakiś domowych sposobów między ludźmi którzy mogą mi skopać konsole o_O lub "zrób to sam" bo nie bawię się w otwieranie konsoli)
    najlepiej w okolicach Krakowa lecz nie koniecznie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Nie. Nie ma takiego sposobu!

4. Shin3

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Targ
    Własnie nie bylem pewien gdyż na youtube widziałem kilka filmików o flashu slima,lecz wersji 250 gb. Na forum czytałem jakiś czas temu były już wzmianki o wersji arcade

5. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Z tego co ostatnio zasłyszałem to sprawa wygląda tak, że trzeba poczekać na firmware, bo Team Xecuter już dawno rozkminił przeróbkę slima. A może to i było tak, że firmware już jest tylko, że go jeszcze nie wydali. Poza tym nie ma różnicy, czy to 250GB, czy 4GB, bo przerabia się napęd.

6. Shin3

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Targ
    hmmm a nie różnią się napędy między wersją slim 250 gb a slim 4 gb ?

7. eloelo320

eloelo320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie nie różnią się.

Ja myślę, że czekają na listopad, żeby obadać sytuację z banami. Na razie nie warto jest opracowywać nowego firmware skoro za 1-1,5 miecha wystartuje najprawdopodobniej banhammer i będzie trzeba ogarniać nowy firmware.

Wczytywanie...

Poleć forum