1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim czy Arcade Jasper ? PROMOCJA którą wybrać xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MarasX360, Listopad 21, 2010.

1. MarasX360

MarasX360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Prezent na Święta X360 Slim vs Arcade Jasper :confused:

Mam pewien dylemat, mianowicie z okazji zbliżających się świąt chcę sobie sprawić prezent, którym ma być nowy Xbox360. Nigdy nie miałem do czynienia ze slimem jak on się sprawuje czy jest mniej awaryjny od poprzedników ? czy slimy mają płytę gł. Jasper ?

Nie wiem, którą kupić chcę, aby służyła mi przez wiele lat... Która będzie lepsza i mniej awaryjna ? czekam na wasze odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    O matko, masz kase kupujesz slima, wolisz zaoszczędzić kupujesz arcade. Jaspery są nie do zdarcia więc i ta i ta konsola posłużą Ci spokojnie do następnej generacji, osobiście brałbym arcade, i ewentualne pozostałości kasy wydał na jakieś gry albo dysk czy coś takiego.

4. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Jak byś pozostałą kasę przeznaczył na dysk to ci wychodzi to samo co masz w Slim ;D

Ja osobiście brał bym Slim

5. KamiLKR7

KamiLKR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Bierz slima. teraz znajdziesz nawet tańszego slima od arcade. A wiadomo ze slim ma wbudowane juz 4gb, jest cichszy , mniej awaryjny , ma WIFI , jest mniejszy itd.

6. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    To zależy : ) wg mnie sa to dwie konsole 99% nie awaryjne. (Ja niedawno zlapałem ten 1 % :( ) chcesz grac na piratach i ni przez XBL bierz arcade. chcesz jechac na legali przez LAJWA bierz slimke ; )

7. RainbowX

RainbowX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Polecam Slima :) Cicho chodzi, nowszej generacji, bardziej dopracowany, wifi, elegancki wygląd ; D

8. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Zdecydowanie Slim 250GB. Kupujesz i nie martwisz się niczym bo wszystko ma w komplecie. Oczywiście poza grami.

Wczytywanie...

Poleć forum