1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim Czy Arcade?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xxNore, Lipiec 20, 2011.

1. xxNore

xxNore Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
    Witam, jestem tu nowy, nie posiadam Xboxa lecz chcę go kupić. Ok, do rzeczy otóż chce sobie kupić jakiegoś XBOXA (Slim Albo Arcade) i nie wiem którego wybrać :/ Slimy podobno głośno chodzą, ale jest dysk 250gb. Nie wiem jak jest z Arcade, często się psuje? Dostaje się Headset i Hdmi wraz ze Slimem? Jaki dysk ma Arcade. Kumpel mnie namawia, żebym kupił PS3, ale jakoś mnie nie przekonuje :p Czy dostaje się Golda na jakiś okres wraz ze slimem? A, i jak jest z analogami, bo slyszałem że w Xboxie lewy analog odpowiada za obracanie się, a prawy za chodzenie. Jestem przyzwyczajony do PS3, że lewym się biega, a prawym się obkręcasz. Generalnie mam mentlik we łbie. Czy Slim ma Jasper'a?

2. Lotnik421 Xbox One

3. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Bierz Slima - są ciche , bezawaryjne, i najczęściej dostajesz dwie gry do niego w zestawie. Tak, jest dysk 250gb, ale uważaj, bo przez przypadek możesz kupic wersję z dyskiem 4gb.

Headset tak, hdmi nie.

Arcade nie ma dysku, ma jedynie 256 mb wbudowane - tyle starczy jedynie na zapisy gry.

Nie wiem gdzie to słyszałeś, ale jest zupełnie na odwrót - prawy odpowiada za obracanie się, lewy za chodzenie.

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Co do sterowania to jest takie samo jak było, ktoś ci bajki naopowiadał.

Slim ma inny wygląd + wifi. Jeśli nie chcesz ciągnąć kabla od neta żeby podłączyć konsole to bierz slim
    Jeśli wifi jest ci nie potrzebne to weź wersje phat(starą).
    Arcade to rodzaj konsoli phat
    Arcade - bez dysku, premium - z dyskiem 20/60GB , Elite - czarna z 120GB dyskiem
    Slimy są z dyskiem 4GB i 250GB

Slimy mają nowszą wersje płyty głównej niż jasper

6. xxNore

xxNore Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
    Dostaje się abonament Xbox Live Gold na początek?

7. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  8. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Każdy nowy zarejestrowany dostaje/dostawał miesiąc na rozgrzewkę do 3 kont na jednej konsoli (tzn. każde konto dostaje po miesiącu live).

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bierz Slima :) i się nie zastanawiaj.
    Slim posiada Wi-Fi, pobiera mniej prądu, są o wiele cichsze od po przednich wersji :) oraz mniej awaryjne

Wczytywanie...

Poleć forum