Slim czy Elite - za te same pieniądze

Beaverus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Poczytalem trochę forum, ale dalej mam wątpliwości. Jestem w tym temacie swieżak (jak widac :p)
Mam do wyboru 2 konsole za te same pieniądze tj. 450zł

1. Elite 120gb - produkcja 9.9.2009. - 2 pady, sluchawki, okablowanie itd. - konsola jest przerobiona (jedyne co wie sprzedajacy - że pod Fife 2012 jednak nie wie czy to LT 3.0). Konsola jest z ostatniej serii Falcona tak mówił, sprzedawana była jako sygnowana z gra GTA IV
2 Slim 4gb - z jednym padem i kablami. Dochodzi do niej koszt przerobienia. Co u mnie w okolicy kosztuje ponoć kolo 100-150. Data produkcji - styczen 2011.

Obie konsole są w tej samej cenie, tylko teraz nie wiem co bardziej się opłaca. Nie dorzucając za dużo pieniędzy. Bo niby starsza ma lepsze akcesoria i juz jest przerobiona, tylko czy warto się ładować w tego FALCONA ?

Z góry dzięki wszystkim za pomoc.
Pozdro :)
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Slim czy Elite - za te same pieniądze

Slim bym powiedział.
ale Falcon ma taka datę produkcji że też jest dobry.Lt będziesz i tak aktualizowal.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli data naprawdę jest taka jak napisałeś to to jest JASPER. Więc warto go wziąć w tej cenie. I jego bym wybrał. Jeśli to jest FALCON to nie może mieć takiej daty procukji chyba, że był w serwisie i z tyłu jest nie MRF Date tylko Service Date. Wtedy mocno bym się zastanowił nad SLIMEM.
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Slim czy Elite - za te same pieniądze

Hehe źle przeczytałem :-D
jeżeli końcówka daty 2009 to Jasper a jeżeli 2008 to Falcon.
Service date to olej tak jak kolega wyżej napisał.


Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Beaverus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
On mi mowil ze kupil w vobisie 2 lata temu i upera się że to jest wersja ostatnia Falcona :/ Mówi ze wersja z GTA IV, nie da się tego jakoś sprawdzić jakie konsole były w zestawie sprzedawane z tą grą ?
I teraz pytanie jak bede miął tą konsole w rękach to da się jakoś sprawdzić czy to service date ? widać to gołym okiem ? (sorry ale jak mowie w tym temacie to N00b jestem :p)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Slim czy Elite - za te same pieniądze

On mi mowil ze kupil w vobisie 2 lata temu i upera się że to jest wersja ostatnia Falcona :/ Mówi ze wersja z GTA IV, nie da się tego jakoś sprawdzić jakie konsole były w zestawie sprzedawane z tą grą ?
I teraz pytanie jak bede miął tą konsole w rękach to da się jakoś sprawdzić czy to service date ? widać to gołym okiem ? (sorry ale jak mowie w tym temacie to N00b jestem :p)
Jest z tylu na konsoli naklejka

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie. Jest z tyłu naklejka z datą produkcji i przed datą masz napis "MRF Date". Jeśli zamiast tego będzie przed datą "Service Date" to jest po naprawie i jej nie bierz.

I sprawdź czy to jasper:
1: Na zasilaczu przeczytaj ile ma wat (W). Jasper ma 150W, a Falcon ma 175W.
2: Sprawdź po złączu zasilacza w konsoli jak wygląda i porównaj ze zdjęciami. Wtedy będziesz miał pewność na 100% co to za konsola:

 

Do góry Bottom