1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

slim D4S widzi plyty ale ich nie odpala

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gruby_to, Marzec 16, 2013.

1. gruby_to

gruby_to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szczecin
    Witam, mam dziwny problem otoz

konsola trinity naped D4S problem polega na tym ze wrzucam oryginalna plyte widzi ja daje uruchom gre i wywala ze nie moze otworzyc plyty wyczysc ja szmatka albo wylacz konsole...., wrzuce film na dvd dziala pieknie, wrzuce kopie zapasowa tez ja widz daje uruchom gre wyskakuje ze trzeba zaktualizowac podlaczylem ja do neta zaktualizowalem i teraz jak chce uruchomic gre to jest czarny ekran jak by sie wlaczala gra i po chwili wywala spowrotem do dash'a (plyta jest napewno dobrze nagrana bo na mojej drugiej konsoli smiga). konsola przywieziona z norwegi, nie wiem o niej nic, byla otwierana na napedzie tez jest zerwana plomba. najdziwniejsze ze filmy dvd chodza :) jak sie nieda zrobic napedu to bede myslec o rgh :) .

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: slim D4S widzi plyty ale ich nie odpala

Trzeba sprawdzic klucz podmienic napęd na inny 16d4s.

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

4. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Pewnie cos z kluczem lub keyarea albo naped.

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

5. gruby_to

gruby_to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szczecin
    ok sprobuje podmienic naped z mojej konsoli tez mam trinity tylko ze rok starsza ale mysle ze to jest bez roznicy. naped na pewno mam 16d4s,

Wczytywanie...

Poleć forum