1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SLIM E czerwona dioda

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Mkbewe, Luty 18, 2014.

1. Mkbewe

Mkbewe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Zapałzowałem grę, bo zadzwonił telefon. Wracam, a tu monitor w stanie czuwania, pad włączony, a dioda przycisku power w konsoli czerwona. Wyłączyłem. Włączyła się już normalnie i na razie działa. Konsola praktycznie nowa, bez żadnych przeróbek. Zastanawiam się czy powinienem zacząć się martwić, bo trafiłem jakiś wadliwy egzemplarz, czy po prostu trafiają się czasami jakieś dziwne, niewyjaśnione wybryki, które nie zwiastują niczego złego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Mógł być skok napięcia w sieci energetycznej, stąd taki efekt. Czasami się zdarza. Jeżeli działa to się nie przejmuj i graj dalej :)

1 osoba to lubi.
  4. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jest gwarancja nie ma przeróbki zepsuje się to ją odeślesz do Ms nie ma co się martwić.

1 osoba to lubi.
  5. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W swoim slimie też miałem taki przypadek, zaświeciła się jedna czerwona dioda podczas gdy pojawiła sie wyraźna zmiana napięcia w domu (w pokoju na sekundę przygasło światło). Nie ma się czym przejmować, grunt to gwarancja.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum