1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim flash problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hahita, Kwiecień 24, 2011.

1. Hahita

Hahita Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :). Mam dziwny problem mianowicie dzisiaj chciałem przerobić slima na naklejce na napędzie jest napisane FW 9504 a jungleflasher wyświetla FW 0225 i nie wiem co dalej, przerabiać czy nie ?? Konsola jest 25.09.2010

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamill1122

kamill1122 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Około stycznia nie pamietam dokładnie była aktualizacja daszborudu ( albo wczesniej nie pamietam ) i ona miała możliwość aktualizacji FW w napedach 9504 na FW 0225. I zapewno to sie stało, ale dziwi mnie to iż konsola z tą datą produkcji ma taki FW.
    Pozdrawiam i wesołych świąt.

4. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Kolego jeżeli posiadasz FW 0225 nic nie zrobisz na dzień dzisiejszy!!

5. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Jeżeli by tak było klucz z 0225 można odczytać, a napęd wystarczyło by przeflashować softem LT+ do 9504, ale nie radzę próbować, bo jeżeli to pomyłka w naklejce to uwalisz napęd, a nie ma nigdzie ofw do 0225, żebyś mógł wgrać.

Wczytywanie...

Poleć forum