1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SLIM - kilka pytań

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez cukier, Listopad 4, 2010.

1. cukier

cukier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Mam kilka pytań odnośnie najnowszego x-a.

Jak jest z jego przeróbką, czy jest większe prawdopodobieństwo awarii niż w starych konsolach i czy z biegiem czasu będą coraz lepsze sposoby przerabiania go ?

Jak jest z kinectem czy działa na przerobionych konsolach ?

Czy gry na dysk da się instalować tylko z płyt czy można np : z pena albo prosto z komputera ?

z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. myszer

myszer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jest przerobka mechaniczna ale troche roboty z tym jest. Awaryjnosc kazdy sprzet kiedys sie zepsuje ale nie tak jak np falcon gry z pena ci nie pojda chyba ze jakies demko ale nie jestem pewien gry mozna rzucic na dysk ale narazie ci to sie nie przyda dopki nie bedzie unibreake fw

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak jak kolega wyżej jest przeróbka mechaniczna i bardzo kosztowna koszt ok. 220 zł z biegiem czasu to może ulec zmianie.
    Gry można instalować z tylko z płyty, co innego jak konsola jest z JTAG-iem.

5. cukier

cukier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak jest z kinectem działa na przerobionym slimie ? I czytałem coś o jakimś ixtreme LT+ o co z nim chodzi ? I w końcu jak ta przeróbka dostępna obecnie wpływa na awaryjność konsoli ?

6. tomix200

tomix200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Jeśli chodzi o awaryjnośc, to slim nawet nie jest w stanie wyświetlic RROD'a ;] Poza tym, tuż przed przegrzaniem konsoli wyskakuje komunikat, że konsola się wyłącza. Jeśli pomogłem- kliknij dziękuje :)

7. myszer

myszer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak masz 250 zł na przerobke to zrob ja ale tracisz gwarancje oraz konsola musi odpowiedni miec naped liteon wiecej znajdziesz na allegro

8. tomix200

tomix200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    I dodam jeszcze od siebie: Jeśli naprawdę zależy ci na przeróbce: Bierz Elite z dyskiem 250 GB :)

9. raphell

raphell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    jak wyżej, chcesz odrazu smigac na piratach bierz elitke, albo kup slima i poczekaj na stabilną przeróbkę.

Wczytywanie...

Poleć forum