1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim LT 2.0 z nowym DASH'em - potrzebna pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez martinson, Kwiecień 1, 2012.

1. martinson

martinson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam szanownych forumowiczów.
    Mam Slima DG-16D4S z firmwarem 0225. Po zakupie wysyłałem do przerobienia na LT 2.0.
    Z przerobienia nie zdążyłem skorzystać bo córka grała w oryginalnego Adventure a w między czasie wyszedł x3key, którego postanowiłem dla wygody kupić.
    Jednak po wgraniu dummy.bin który otrzymałem od osoby która przerabiała konsolę nie chcą mi startować gry. A najgorsze jest to że i napęd przestał czytać oryginalną grę,
    najpierw jest czarny ekran i powraca do menu.
    Postanowiłem kupić Lizarda by samemu zrobić dump bo pewnie są zmiany w pamięci i wgrać do x3key'a ale mam kilka obaw i nie chcę tego zepsuć a córka z żoną już kręcą nosem bo konsola rozebrana ;-)
    Pytanie jest takie, jeśli nie otrzymałem pliku z OFW tylko CFW ale mając DVD keya mogę wrócić do oryginalnego oprogramowania, następnie ściągnąć dump i wgrać do x3keya a jeśli tak to jak to za pomocą Lizarda zrobić?
    Przepraszam za duży natłok chaotycznych pytań ale poczytałem najpierw na forum o interesujących mnie sprawach lecz dalej mam obawy których tą lekturą nie rozwiałem i nie chcę spierdzielić roboty.
    Będę wdzięczny za okazaną pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli teraz naped nie odpala gier, to nie masz po co odczytywac z niego. Jesli dostalew od osoby fw ktory dziala wgrac i po problemie

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. martinson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem w tym że CFW które dostałem nie za bardzo chce współpracować z x3keyem.
    Pomyślałem że bezpieczniej wgrać OFW (którego nie mam) i wtedy nie będzie problemu z nowymi DASH'ami.
    W tym momencie chciał bym skompilować dla swojego napędu OFW tylko nie za bardzo wiem jak się za to zabrać :anonymous:

5. msFormat

msFormat XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Otwierasz Lizarda Toolbox, zakładka CFW generator, klikasz Load FW i wskazujesz swoje CFW, z CFW Fileset Template wybierasz Original Files i klikasz w CFW Save as - gotowe - masz OFW dla swojego napędu.

6. martinson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie o to mi chodziło, za chwile spróbuję to wykonać i dam znać jak mi poszło ;-)
    Dodatkowe pytanie czy wgrywając przez lizarda OFW muszę odblokować "wacikiem" czy ewentualnie scorpionem chip?

7. msFormat

msFormat XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Oczywiście chip musi być odblokowany.

Wczytywanie...

Poleć forum