1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim lt+ 3.0 problem z grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zix51, Czerwiec 24, 2012.

1. zix51

zix51 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    kopie zapasowe nagrywam skonfigurowanym imgburn według poradnika łącznie z abgx360, cod mw3 mi chodzi ładnie, batman jak na razie też, natomiast większa reszta albo się nie uruchamia, albo kilka tytułów zawiesza się na wczytywaniu, lub na początku grania. Czyszczenie pamięci podręcznej nie pomogło. Serdecznie proszę o pomoc. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    skanujesz abgx 360 na ustawieniu autofix level 3?i zawsze nagrywaj jak nie masz ihasa clonem x2-2,4x jak chcesz na byle czym nagrywać

4. zix51

zix51 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    skanuje na autofix level 3, wszystko poustawiałem jak w poradniku, nagrywać próbuje różne wave 13 jak i xgd3 zawsze z szybkością 2,4x nagrywam, może to wina najtańszych płyt extreme dvd+r dl? chociaż tamte dwie gry chodzą z takich samych płyt

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    clonemcd probowałeś?

6. zix51

zix51 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: