Slim nagrzewanie się !!!

mikoo178x

Użytkownik
Użytkownik
Witam dziś dostałem x'a :D
ale mam taki problem że jak dotknę konsole jest gorąca, ale wszystko ładnie gra.
Czy coś może mi się stać z konsolą ?
 

KNAR

Użytkownik
Użytkownik
Ma być gorąca, pod kratką wentylacyjną znajduje się radiator i wentylator który wydmu****e z niego gorące powietrze.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kazdy sprzet elektroniczny sie grzeje, wiec jest to jak najbardziej normalne.
 

mikoo178x

Użytkownik
Użytkownik
czyli moge spokojnie grać ?
 

stfu

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie też się zastanawiałem czy tak ma być czy nie..

Mam slima i z kratki, jak rękę dam nad kratkę to leci ciepłe powietrze.

To jest wszystko w porządku?
 

#PCMR

Ryżownik
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Nie powinieneś się tym przejmować. Z tego co wiem, konsola w wersji "slim", w razie ryzyka przegrzania, wyświetla komunikat, sama się wyłącza i gdy przestaną świecić diody - można ją włączyć z powrotem - taki system ochronny :)
 

KNAR

Użytkownik
Użytkownik
A ma lecieć zimne?

Slim posiada procek i grafike w jednym układzie, na ten układ jest nałożony radiator, na radiator wentylator. Wentylator wydmu****e gorące powietrze które wylatuje przez kratke, to chyba normalne.

Tak to wygląda w środku:

PC Perspective - The New Xbox 360 S "Slim" Teardown: Opened and Tested
 

kierownik2000

Użytkownik
Użytkownik
kazdy sprzęt sie grzeje, komputer telewizor ci sie nie grzeje ??
 
jak przestanie grzać, to mozesz sie wtedy zaczac martwic ;)
 

Mateuszek77

Użytkownik
Użytkownik
Omg, konsola jest po to aby grać a nie rozczulać się nad nią, zaczniecie się martwić gdy coś się spali :D
 

Spens

Świeżak
Świeżak
dokładnie tak :d ale nie powiem bo też sie przerazilem ale dzieki Wam wiem że nic sie nie dzieje. kupilem konsole chrzesniakowi na gwiazdke ale sam wlasnie siedze i w nia gram :d btw. Wesołych Swiąt users :D
 

Greg84

Świeżak
Świeżak
Trochę śmieszne pytanie, póki co każdy sprzęt elektroniczny się nagrzewa. Niektóre mniej innej bardziej. Póki konsola nie będzie się dymić można spokojnie grać. Warto też pamiętać, żeby konsola była kładziona w miejscach gdzie ma przestrzeń. Nie w koncie gdzie ciepłe powietrze będzie wylatywać, gromadzić się i nagrzewać dodatkowo konsole.
 

Do góry Bottom