1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim nie kręci płytą, drugi nie reaguje na włącznik.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez slashg, Sierpień 1, 2014.

1. slashg

slashg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam problem, otóż kupiłem Sobie 2 konsolki slim nigdy nie otwierane, były oryginalne plomby. I teraz mam kłopot, w jednym nie kręci płyt nawet jak podmieniłem silniczek z innego napędu brak reakcji, wysuwa płyty tylko nie kręci.

Druga konsola nie reaguje na włącznik, podmieniałem włącznik, moduł i nic nie chce nadal odpalić. Czym to może być spowodowane ? Obie konsole to trynity.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Zamień naped i sprawdź czy też nie kręci. Jeśli to samo to może być uszkodzony southbridge, jeśli czyta normalnie to laser.

Z drugą ciężko cokolwiek powiedzieć. Trzeba by było rozłożyć, powierzyć napięcia itd.

4. slashg

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zmienilem naped i czyta normalnie plyty na innym napedzie. Laser watpie, wlozylem inny do tamtego napedu i nadal to samo :/. A teraz druga sprawa, w drugim napedzie tacka wychodzi jakies 5cm i musze wysuwac recznie. Co do drugiej konsoli to dowiedzialem sie, ze konsola zostala wylaczona i od tego czasu nie chce sie wlaczyc.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Czasem naped nie był wiercony w tej pierwszej? Bo ma objawy ubitej elektroniki.

6. slashg

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie był wiercony, nie był nawet ruszany gdyż posiadał oryginalną plombę, jak i sama konsola. Nie była nigdy nawet otwierana.

Zauważyłem, że w tej konsoli co się nie włącza hana grzeje się niemiłosiernie po próbie włączenia, nie da się nawet dotknąć.

@Edit
    Dobra, z pierwszą Sobie poradziłem zmieniając układ r2a3.
    Teraz została tylko ta nieszczęsna druga

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum