1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim po przeróbce 2x razy zwiesił sie ;/ ? 2x pytanka do was

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez milesxd, Styczeń 24, 2012.

1. milesxd

milesxd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, dziś przyszła mi konsola xbox360 slim po przeróbce, dałem ja 5 dni temu do przerobienia i dziś gdy ja odpalilem nie insalowałem 2x gier tylko na chwile odpaliłem jak chodzi a niestety po 20min konsola mi sie zwiesiła a potem w kolejnej grze po jakiś 30min.

1. Po zainstalowaniu gry wszystko ok ok 60min jest wporzadku, czy jest zależnosc ze na przeróbce slima musi być wgrana gra czy jest coś nie tak>? gdyż wiem że najlepiej jest instalować gry ale przeciesz normalnie tez chodzić powinna chyba...

2. Szukam również płyty 8gb która najlepiej sie nadaje na przepalanie. Obecnie kupiłem 10x firmy Verbatim co uczyniło mnie 50zł ;/, sa może równie dobre płyty do przepalania ale nieco tańsze? chodzi mi o firme..

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną, lub wyjmij dysk i zobacz wtedy..
    2. Tak Verbatimy są drogie ale niby najlepsze... Osobiście polecam płytki Platinium po 2 zł są na allegro :) Omegi trochę tańsze ale lepiej dołożyć 20gr do płytki i być pewnym .

4. milesxd

milesxd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    płytki niby sa wporzadku bez rys i tez Verbatimy. Zobacze jeszcze czy dobrze bedzie smigać jak bede je installował na dysk. Zobacze u siebie w sklepie ile te Platynki kosztuja i kupie 1x na próbe :)

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Spróbuj tą pamięć podręczną na dysku wyczyścić, albo go wyjąć i spróbować zagrać z płyty.. Platiniumy, najtaniej chyba na allegro dostaniesz :)

Wczytywanie...

Poleć forum