1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SLIM przeróbki podsumowanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zlotyx, Grudzień 26, 2011.

1. zlotyx

zlotyx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałbym przerobić xboxa, przeczytałem wiele wątków ale nie znalazlem kilku odpowiedzi.

Mam slim bez dysku.
    1. Czy wykonując jakiekolwiek przeróbki, mogę powrócić do stanu początkowego, i korzystać tak jak by nie było przeróbek. (Warunek : nie bede podłączal konsoli do internetu jezeli bedzie przerobka)
    2. czy istnieja przerobki typu przełącznik. tz stan bez przeróbki i z przeróbką.
    3. Czy jezeli zamierzam grac bez laczenia to lepiej zastosować rhg czy xtreme?
    4. czy xtreme 1.x to jest to samo co lt X.0?
    5. czy jezeli zastosuje rhg/to moge wrzucic dowolne gry na dysk i grac bez laczenia sie(czy sa jakies ograniczenia)?
    6. Czy jezeli zastosuje rhg to w przypadku nowszych gier bede musial robic jakies upgarade zeby zagrac?

Moze czesc pytan jest blachych ale poszukuje konkretnych odpowiedzi.

Pozdrawiam
    R

2. Lotnik421 Xbox One

3. edgorek

edgorek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    1.Tak