1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim raz czyta płytę raz nie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez przemo95ksf, Marzec 2, 2013.

1. przemo95ksf

przemo95ksf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, mam taki problem, że moja konsola raz czyta normalnie płytę a raz wyświetla się komunikat ze szmatką , temat opisywałem już na forum, ale myślałem że to wina płyt Platinum, okazało się, że Verbatimów też czasem nie czyta. Czy to normalne ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaką nagrywarką palone ?? IHAS'em ?? w ABGX wszystko ok ??

4. przemo95ksf

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak iHasem, przepuszczane przez abgx, dodam że na starej konsoli płyty instalowały się 100% na dysku, a na Slimie raz czyta, raz nie ..

5. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
  6. przemo95ksf

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam oryginalnego Wiedźmina i ta gra zainstalowała się bez problemu od razu, więc raczej nie to. Konsola była kupiona we wrześniu 2012, więc to prawie nówka ;)

Wczytywanie...

Poleć forum