1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim + RGH Pare pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xkudlatyx, Listopad 11, 2012.

1. xkudlatyx

xkudlatyx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

interesuje mnie kupno Slima wersji 4 Gb + Kinect + RGH do tego. Mam w związku z tym parę pytań:

1. Wiem że muszę mieć dashboard 2.0.14719.0 lub niżej. Płyta będzie albo trinity albo corona. Jak jest z czasami botowania miedzy squirt v1.2 na coronie i TX CoolRunner na trinity?
    2. Mam dysk zewnetrzny na usb , wiec nie muszę mieć już wbudowanego w konsole prócz tej pamieci 4gb ? To wystarczy na RGH?
    3. Brał ktoś od nich konsole? XBOX 360 SLIM 4GB LT3.0 RGH KINECT REDY SKLEP GWAR (2779238267) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Warto?
    4. Ile w sumie jest wart zestaw Slim 4gb + kinect + RGH ? Bo na allegro jest straszny rozrzut.

Z góry dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Slim + RGH Pare pytań

1. Jak dobrze zrobione to różnicy nie ma żadnej.
    2. Spokojnie może być zewnętrzny na usb.
    3. Nie opłaca się! Za tyle mam w moim sklepie nowke 4gb z 2-letnia gwarancja.
    3. U mnie taki zestaw NOWY z 2-letnia gwarancja za 1250zl.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. xkudlatyx

xkudlatyx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A można prosić jakiś link do takiego właśnie zestawu? Rozumiem że zestaw z RGH? Gwarancja na całość czy tylko na RGH?

Ktoś jeszcze mógł by się wypowiedzieć w temacie? Tym bardziej że na allegro można wyrwać za 900 zł slim 4g + kinect, a już np za 1050 zł slim 250 gb + kinect.

Wczytywanie...

Poleć forum