1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SLIM RGH uruchomienie gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maniek0_00, Grudzień 22, 2013.

1. maniek0_00

maniek0_00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    sprawa jest następująca.
    Odebrałem nóweczkę konsolkę z RGH niestety myślałem, że instrukcja jaką miałem dostać z obsługą będzie dla mnie oczywista, ale niestety nie jest. Wiem, że tu na forum jest dużo wątków z podobnymi tematami, niektóre są bardzo zbliżone do mojego, ale jako że jestem kompletnym laikiem muszę mieć idealnie taki sam wątek, żeby w mojej głowie nie pokazały sie wahania i niedomówienia informacyjne :D
    A więc do rzeczy i krótko:
    Pożyczyłem sobie wczoraj od kolegi kopie gier i myślałem, że włożę CD DVD do kieszeni kliknę na ikonkę płyty i na tym sie mój udział skończy będę sobie grał... ale tak sie nie stało. Kolega ma konsolkę przerobioną na LT ... coś tam.
    Więc proszę o szczegółowy opis krok po kroku typu "1. wkładasz płytę, 2. klikasz na... 3. wchodzisz w...
    Na początek samo odpalanie gier z cd wystarczy, później może przejdę na coś trudniejszego i kopiowanie gier na dysk wbudowany (500gb)
    Jeśli zamieściłem mało informacji chętnie je przekażę o ile będę wiedział o co chodzi ;)
    pozdrawiam i z góry dziękuje !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    WTF ??
    Czego oczekujesz ?

Masz w konsoli RGH a nie LT ..więc te gry na PC musisz przerobić do formatu pod RGH (GOD lub XEX)

http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-wypakowanie-bad-konwertowanie-obrazu-gry-pod-jtag-104943/

http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

Wczytywanie...

Poleć forum